Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Uwaga DAREX TRAVEL - Norwegia

8 Postów

(PawelNO)
Wiking
Witam
Chcialbym ostrzec przed FIRMA DAREX TRAVEL to zwykli oszusci ostatnio urzad celny zatrzymal im kilka busow z paczkami ktore mieli zawiesc ludzia do norwegi a ludzie w zamian zato otrzymali jesli to mozna tak nazwa telefon wylaczony przez tydzien
Ludzie niewiedza gdzie sa ich rzeczy niektore paczki przepadly zaktore wogole gbur Darek niechce odpowiadac probolwalem odzyskac moja paczke trzy razy zamowilem kuriera zeby odebral to od ten pseudo firmy i odtrzymalem dzis odpowiedz ze Darek ma wyjebane
Nie pozostaje nic jak zadzwonic na policje w pl jest nato paragraf za co grozi do 8 lat no mozna tez inaczej wstrzymac Darkowi busa ale nikt od niego nic niechce tylko odzyskac swoja wlasnosc
Ludzie ktorzy tam pracuja mowia mi ze paczka pojedzie we wtorek o 9 rano a nagle pojechala w poniedzialek rano , bus sie popsul w niemczech okazuje sie ze wogole niepojechali uwazajcie ludzie bo z tego co wiem nietylko ja mam problem z odzyskaniem swojej wlasnosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a możesz zdradzić
co teraz się z Polski w paczkach przesyła do Królestwa
no na czym można zarobić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
Kasia J
(katrasia)
Nowicjusz
Przesylalam paczkę przez Darexa kilka razy, nawet wynajelam u nich cala przyczepę, w której wiezli mi "polski dom" do Norwegii, zero problemów, Pan Darek słowny, pomocny.Musieliscie mieć pecha albo widocznie coś się stało bo firma działa od lat i od lat znajomi korzystają z tej firmy, nigdy nie mieli żadnych problemów. A ja przez prawie 2 lata korzystam z ich usług i tez nie mam na co narzekać. Jak dla mnie firma godna polecenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no ale powie ktoś w końcu, co to się w paczkach tacha z Polszy
czego to się taniej i w lepszej jakości na miejscu nie dostanie
no co jest?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(PawelNO)
Wiking
Jesli chodzi ci o wode fajki to jestes ciennnnnnnnnnki bolek


W paczkach jest wszystko czego tu niema lub zaco cza placic duzo wiecej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
PawelNO napisał:

W paczkach jest wszystko czego tu niema

no syfu i bałaganu to nie ma
i chce ci się to ładować
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
Kasia J
(katrasia)
Nowicjusz
Rzetelność. Żebyś wiedzial. Skoro się na firmie nigdy nie zawiodłam to czemu miałabym na nich narzekać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(PawelNO)
Wiking
Kiedy Kasiu ostatnio donich dzwonilas jak do innych przewoznikow ??
Pol roku temu ??
Zamiast powoli do przodu chlopaki na jana busem z ludzmi plus przyczepa full paczek i wciskaja kit ludzia ze szybciej i taniej dojedziesz niz samolotem buhahaha kpina szef dareczek to nie szef bo swieci oczami inny chlopak zaniego a dareczek jaj niema i nawet telefonu nieodbierze to normale ze komus cos niewyjdzie tylko czemu mojej paczki niechca oddac jak wielu innym ludzia juz niechodzi o sama wyslanie bo to ja wysylam kuriera donich ale o samo to ze dareczek ci mowi ma wyjebane i to jeszcze jak dziecko przez inna osobe bo sam niema jajeczek to chyba rodzinne ale juz niewnikam kudzie chca paczki odzyskac czy to tak duzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Żenia @
(mandarin)
Wiking
Ja natomiast polecam firme transportowa Darex caly czas z nimi wspolpracuje wysylam paczki i odbieram nigdy nie mialem problemow nawet raz wynegocjowalem rabat za transport paczek z 5000kr na 2500kr Uczcie sie sobie radzic inaczej co niektorzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(PawelNO)
Wiking
mandarin napisał:
Ja natomiast polecam firme transportowa Darex caly czas z nimi wspolpracuje wysylam paczki i odbieram nigdy nie mialem problemow nawet raz wynegocjowalem rabat za transport paczek z 5000kr na 2500kr Uczcie sie sobie radzic inaczej co niektorzy.




Oj oj ale super jestes a zamow paczke teraz dzwon do kogo chcesz i ciekawe co uslyszysz to nie przewoznicy tylko norge ma ale o clo i rzeczy bez paragonu faktury
I dziwne ze sami ze szczecina darek to brak kuzyn
Ludzie maja problem z odzyskaniem swojej wlasnosci mi wozili rzeczy przez 4 lata pani ania sie zmienila i kilku kierowcow i tym bardziej nierozumiem problemu z oddaniem paczek i to nie tylko mi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok