Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rektrutteringshuset Mork - Norwegia

15 Postów
Mateusz Mateusz
(MMateusz)
Wiking
Czy pracował ktoś z Was przez tą firmę Rektrutteringshuset Mork ? Jeśli tak proszę o opinie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(PawelWitczak)
Wiking
pracowalem i nie polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Mateusz Mateusz
(MMateusz)
Wiking
Cześć. kiedy u nich pracowałeś i dlaczego ich nie polecasz? Bo ja mam od nich ofertę pracy i właśnie chciałem się o nich coś dowiedzieć. Dzięki za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Mateusz Mateusz
(MMateusz)
Wiking
ref
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
mork głownie zatrudnia do magazynow, do miejsc gdzie czlowiek malo znaczy i liczy sie przerob, kiedys u nich bylem na rozmowie to wlascicielem jest jakis polak co tylko nazwe maja norweska wiec sam sobie odpowiedz na pytanie jak sie pracuje u polaka ?

Jak bylem tez na tej rozmowie to w tle slyszalem jakies rozmowy przez tel. że dzwonili inni polacy że im kasa nie przyszla itp

Uslyszalem ze mam za wysokie kompetencje a nie chcialem lopatą na budowie machac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
Pytanie na jakie stanowisko Cię chcą zatrudnić. Dużo zależy od branży w której jesteś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Mateusz Mateusz
(MMateusz)
Wiking
Dzięki za odpowiedzi.

Pracować mam przy zgrzewaniu papy termozgrzewalnej. Robię to dobrze tylko właśnie interesuje mnie ta firma. Na necie czytałem różne opinie o nich są i dobre i złe, dlatego chciałem poradzić się tutaj od ludzi z forum.
Jeszcze raz dziękuję za Wasze odp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
Ja tu przyjechałem z Adecco O którym pisali straszne rzeczyz czego 80%na miejscu pokazywała się bzdura. Takie coś wypisują w większości przyglupy mające problem z alkoholem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Mateusz Mateusz
(MMateusz)
Wiking
albo pierdolo/ne nieroby

czyli można powiedzieć, że jestem w podobnej sytuacji jak Ty byłeś. Nie pozostaje mi nic innego jak przekonać się samemu. Dzięki i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Iwona Bun
(IwonaBun)
Wiking
zastanawia mnie dlaczego osoby, które pisały o tej formie źle mają zablokowane konto? Wpisy zostały dokonane ponad 1 rok temu. Może ktoś ma jakieś świeższe doświadczenia z Rektrutteringshuset Mork??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok