Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

W NORWEGI NIKT NIE UCZY SIE NORWESKIEGO - Norwegia

Czytali temat:
tadeusz p Paweł K. (11198 niezalogowanych)
81 Postów
Kamila ...
(kamila00)
Początkujący
Witam pytałam w swoich postach czy ktoś może polecic mi jakiegoś nauczyciela norweskiego ale zero odzewu z waszej strony czy polacy nie uczą sie norweskiego czy co? wiekszość obcokrajowców mowi po norwesku tylko my polacy tacy zacofani jesteśmy? ma ktos jakieś namiary to napiszcie chodzi mi o teren rogaland pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
koleżanko po prawej stronie sa reklamy a tam telefony gg i
skyp dla ludzi co chca sie uczyc jest ich duzo w zaleznosci od miejsca zamieszkania poprostu sie rozglądnij
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
kamila00 napisał:
Witam pytałam w swoich postach czy ktoś może polecic mi jakiegoś nauczyciela norweskiego ale zero odzewu z waszej strony czy polacy nie uczą sie norweskiego czy co? wiekszość obcokrajowców mowi po norwesku tylko my polacy tacy zacofani jesteśmy? ma ktos jakieś namiary to napiszcie chodzi mi o teren rogaland pozdrawiam
Sa przeciez kursy na folkeuniversitetet. Otworz google i poszukaj.
Sa rowniez kursy przez Skype, pisze o tym na sasiednim forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Może ci z rogland co się "naumieli" norweskiego nie zaglądają tutaj bo szkoda czasu....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
W Rogaland to nie wiem. Kiedys pisalem ze moge ZA DARMO w Skien z okazji weekendow lub wieczorami nauczac PIJACYCH etanol norweskiego. Jedyne wymaganie to ze beda pic ze mna weekendami

Dodam ze znam norweski jak norwegowie a byc moze nawet lepiej od niektorych (6 norsk skriftlig i 6 norsk muntlig jeszcze w czasach VGS (szkola srednia). Do tego w bonusie w przeciwienstwie do norweskich nauczycieli moge wyjasnic po Polsku oco chodzi jak ktos czegos nierozumie. A wiesz jaka ogromna liczba osob chciala uczyc sie za darmo: 0 slownie ZERO. I niewydaje mi sie ze to dlatego ze w Telemarku mieszkaja sami abstynenci z alergia na wodke....

Ikke en eneste stakkarslig faen vil lære seg norsk jakby to norskowie powiedzieli

Zdalnie mieszkajacych daleko od Grenlandsområdet i niemogacych uczestniczyc w weekendowej degustacji etanolu przez Skype/GG zazwyczaj nienauczam. Chyba ze z wyjatkowej okazji czyli jesli sa spelnione nastepujace warunki: 1. nudzi mi sie 2. Chcaca sie uczyc to dziewczyna ponizej 30stki bez stalego meza/faceta, nie szkaradna i o niskiej moralnosci Wtedy moge poswiecic moj czas bo takowa dostarcza rozrywki tym co opowiada + bonusami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
nie widze nikogo żałosnego a przeklinac kazdy umie Norweg Pakistan po Polsku i na odwrót
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów
Kamila ...
(kamila00)
Początkujący
widać że wykształcony jesteś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Imperator1988 napisał:
A wiesz jaka ogromna liczba osob chciala uczyc sie za darmo: 0 slownie ZERO. I niewydaje mi sie ze to dlatego ze w Telemarku mieszkaja sami abstynenci z alergia na wodke..
A moze powodem jest osoba prelegenta?

Cos slabo z toba Imperator i slabe widoki na przyszlosc - forse bedziesz miec, a przyjazni i tak nie kupisz .
Zreszta co to za przyjazn, za ktora trzeba placic. Takie towarzystwo to tylko kopa w d... i tyle.
Za cholere nie chcialabym miec "przyjaciół", ktorzy przychodza do mnie tylko jak cos chca, albo dlatego, ze dostaja cos za darmo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Elise: Czy ktos cos pisal o jakiejs przyjazni? Poprostu zapewnilbym sobie rozrywke w postaci pijacych co weekend, zawsze zabawniej jak wiecej osob pije W Polsce ludzie lubia pic, w Norwegii nie maja czasu na picie najwidoczniej a co dopiero na uczenie sie czegos

A co do zdania ktore napisalem to bylo to podkreslenie z przenosnia takie powiedzonko gdy norski komentuja to ze nikt sie na cos niezglosil. Np. Ikke en stakkarslig jævel har kommet på visning albo ikke en jævla dritt kom for å hjelpe til.... To nietrzeba rozumiec doslownie tylko znaczenie w sensie podkreslenia ze cos nikogo nieinteresowalo czy ze nikt niechcial w czyms pomoc...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok