Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

8929 Postów
Maniak
PureHeroine napisał:
To jest straszne
A tak bardziej konkretniej !? .
---
Inaczej to Twoje stwierdzenie jest PUSTYM FRAZESEM !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
PureHeroine napisał:
To jest straszne

koszmarne ... nie sądziłem że to możliwe....a jednak....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
no normalnie katastrofa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(Angee19)
Wiking
pozazycie napisał:
Lindemans napisał:
zeby raz wreszcie wyjasnic kim jest ta kobieta. Wyjasnic tym, ktorzy wciaz mieli watpliwosci.
Wez cegle martinie44 i uderz sie w glowe....zazdroscisz tej dziewczynie piekla, ktore zgotowal jej i jej braciom ten "piekny potwor" ?

Wielu bylo obroncow biednej , napadanej Helenki, a jesli nadal ktos wystepuje w jej obronie, to musi byc ktos jej pokroju...



POTWOR Z ...



To fakt był taki etap w moim życiu że rozmawiałyśmy normalnie bo myślałam że ta kobieta znormalniała...niestety trwało to krótko...kiedy dwa lata temu zostawiła mi pod opiekę Nikolę i wyjechała do Norwegi pod pretekstem znalezienia pracy a po trzech miesiącach okazało że zamiast pracować to siedzi u jakiegoś Pawełka i jego dwoch kolesi poznanego na MN i się świetnie bawi...kiedy ja mam na utrzymaniu jej córkę...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(Angee19)
Wiking
pozazycie napisał:
[quote]Lindemans napisał:
Wez cegle i walnij sie, moze pomoze ?





No to Ty musisz wziąść ... ale cegły dwie , aby obustronnie ... przy ....ć , bo jesteś silna i na jednej części ,też będziesz jechać...


Widać ,że nigdy nie spotkałaś się z zazdrosnymi córkami o matkę.
A takie przypadki bywają, i mam ten przypadek problemu.


Przyczyny zazdrości córki mogą być bardzo różne. Być może problemem nie są wpojone jej stereotypy czy wyuczone zachowania, ale jej własne kompleksy na tle osobistego wyglądu

Rozmowa lekiem na cale zło - nie ten przypadek, więc niekoniecznie

Ale ponoć to jedyny sposób, który pozwoli trafnie określić, co powoduje takie negatywne nastawienie co do mojej osoby u córki.



żal mi Ciebie...czego mam ci zazdrościć??Ze masz twarz jak papier ścierny...bo codziennie siedzisz przed lusterkiem i sie wyciskasz całymi dniami??wrzuć zdjęcie bez fotoshopa...bardziej wyrazne,nie zamazane to zobaczymy gdzie będą ci Twoi fani GwiazdeczkoCzy może tego że nie masz skończonej nawet Szkoły Podstawowej i nie potrafisz się wysławiać i poprawnie składać zdań....Kobieto przejrzyj na oczy...jest mi wstyd za Ciebie...robisz pośmiewisko z Siebie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
*** ***
(GirlInTrouble)
Wiking
Gabriel napisał:
PureHeroine napisał:
To jest straszne
A tak bardziej konkretniej !? .
---
Inaczej to Twoje stwierdzenie jest PUSTYM FRAZESEM !



To wszystko co tutaj zawarte jest straszne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(Angee19)
Wiking
pozazycie napisał:
[quote]Lindemans napisał:
Wez cegle i walnij sie, moze pomoze ?





No to Ty musisz wziąść ... ale cegły dwie , aby obustronnie ... przy ....ć , bo jesteś silna i na jednej części ,też będziesz jechać...


Widać ,że nigdy nie spotkałaś się z zazdrosnymi córkami o matkę.
A takie przypadki bywają, i mam ten przypadek problemu.


Przyczyny zazdrości córki mogą być bardzo różne. Być może problemem nie są wpojone jej stereotypy czy wyuczone zachowania, ale jej własne kompleksy na tle osobistego wyglądu

Rozmowa lekiem na cale zło - nie ten przypadek, więc niekoniecznie

Ale ponoć to jedyny sposób, który pozwoli trafnie określić, co powoduje takie negatywne nastawienie co do mojej osoby u córki.





A może o to mam być zazdrosna??że Nikola nie czyta lektur i zamiast być w szkole to sobie zdjęcia na fejsie wrzuca...a jej koleżanki piszą że leci na szmal...to całkiem tak jak jej mamusia...przekazałaś jej najwyższe wartosci jak widać...tylko chyba zapomniałaś że ona ma dopiero 11 lat...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(Angee19)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(Angee19)
Wiking
To też jest ciekawe...co róż inny pan w domu to i obeznana 11 latka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
ja pie...e angeee ty powinnas pisać scenariusze do "trudne sprawy"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok