Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

CV po norwesku. - Norwegia

3 Posty

(Borsukk)
Wiking
Witam,

Napisalem sobie Cv po norwesku wg wzoru z(podaje link bo moze komus sie przyda):
mywayofnorway.blogspot.no/2013/03/obcokr...-jak-napisac-cv.html

Prosiłbym jednak by ktos mi to sprawdzil i poprawil ewentualne bledy oraz pomogl do konca przetlumaczyc Erfaring.



Prosze o kontakt na PW.

PS
Cv jest napisane w Photoshop'ie i do wgladu jako .jpg wiec nie ma mozliwosc jego edycji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kasia Tłumacz
(kasiatlumacz)
Wiking
Wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego CV po norwesku zapraszam do kontaktu.
Oprócz tłumaczenia wykonuję także optymalizację dokumentu pod kątem norweskiego rynku pracy. Uwypuklone zostaną wszystkie ważne dla norweskiego pracodawcy kwestie. Podpowiem, co należy jeszcze dodać i ulepszyć w Twoim CV.
Zgłoś wpis
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
Borsukk napisał:
Witam,

Napisalem sobie Cv po norwesku wg wzoru z(podaje link bo moze komus sie przyda):
mywayofnorway.blogspot.no/2013/03/obcokr...-jak-napisac-cv.html

Prosiłbym jednak by ktos mi to sprawdzil i poprawil ewentualne bledy oraz pomogl do konca przetlumaczyc Erfaring.



Prosze o kontakt na PW.

PS
Cv jest napisane w Photoshop'ie i do wgladu jako .jpg wiec nie ma mozliwosc jego edycji.



no faktycznie your way of norway.......

tu jest kupa bledow, generalnie mozna a moze nawet trzeba napisac duzo lepsze CV

ale (bez zartow) ja zostawilbym takie jakie masz- jest po prostu autentyczne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
a poza tym moze jakies wypracowanie Ci napisac albo cos................????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
wood house building assistant
super
dobre jak
flat surface preserve engineer
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
w oppsummering napisz tak
kan plukke eple, og male hus
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
590 Postów
Szymek Bednarski
(Simmon)
Wyjadacz
Bez urazy ale więcej tam angielskiego jak norweskiego
Pracodawca zauważa takie rzeczy.

W skali od 1 do 10 za to CV mogę dać w dobrych wiatrach max3
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Borsukk napisał:
Witam,

Napisalem sobie Cv po norwesku wg wzoru z(podaje link bo moze komus sie przyda):
mywayofnorway.blogspot.no/2013/03/obcokr...-jak-napisac-cv.html

Prosiłbym jednak by ktos mi to sprawdzil i poprawil ewentualne bledy oraz pomogl do konca przetlumaczyc Erfaring.

Nie wiem na jakie stanowisko masz zamiar aplikowac, lecz jezeli na inzyniera, to jezeli chodzi o prace w zwiazane z budownictwem domow to zaznaczylabym, ze to byla tzw. praca letnia podczas studiow. O pracy w ogrodzie i w kuchni w ogole bym nie wspominala. Umiejetnosc gotowania i pielenia chwastow nie jest relewantna w zawodzie inzyniera.

Jezeli nie znasz norweskiego, to napisz po angielsku. Wyjdzie to na pewno duzo lepiej.
Poza tym jak piszesz CV, to piszesz je pod konkretnego pracodawce.
Zawsze mozesz sobie pomyslec, jak sobie wyobrazi ciebie ktos, kto bedzie czytal twoje CV i podanie.
Zainteresowania tez nie sa istotne w CV. O tym wspmina sie ewentualnie w podaniu.
W CV podaje sie jeszcze kursy jakie sie zrobilo, programy jakie sie zna (osobno wyszczegolnione), szczegolnie te zwiazane z zawodem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
dajcie spokój nie kpijcie
gość w 7 lat robi inżyniera bez magistra i ma praktykę w zbieraniu jabłek, oraz malowaniu domów drewnianych
a wy mu jeszcze jakieś szanse z tym dajecie
ciekawe gdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Sebastian Hacilo
(Bastek1)
Początkujący
Jest dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty
Henryk Sikorski
(Wieprz)
Początkujący
Bastek1 napisał:
Jest dobrze

No jak jest dobrze
To CV to mizeria jak na Inżyniera po Universitet
Nie dość ze pol to angielszczyzna pol norweski to klient pisze o pomocniku w kuchni i pomocniku...., .....ciekawe na jakie stanowisko aspiruje.

I jak tu Inzynier ma zdobyć dobra prace jak jego doświadczenie to tylko pomocnik i pomocnik i kuchnia.

Później narzekają ze fachowego doswiadczenia brak.
Żenada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok