Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Zwrot podatku - Norwegia

Czytali temat:
(927 niezalogowanych)
72 Posty

(magik473)
Początkujący
Moja sytuacja wygląda następująco .Od dwóch pracuję w Norwegi sezonowo około 5 miesięcy rocznie .Przysłali mi do domu do pl jakieś pismo ze skate.... i piszą że zarobiłem sumę 99 tyś noków hakiem .Nie miałem czasu i nie rozliczyłem się licząc że będzie tak jak w zeszłym roku rozliczą mnie sami .I mam pytanko jaką sumę zwrotu podatku mogę otrzymać mniej więcej i kiedy się jej spodziewać .? Z góry dziękuję za info .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Tego nikt Ci nie powie ile otrzymasz zwrotu albo nie, jeśli dostałeś Selvangivelse to jest tam wszystko napisane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
magik473 napisał:
Moja sytuacja wygląda następująco .Od dwóch pracuję w Norwegi sezonowo około 5 miesięcy rocznie .Przysłali mi do domu do pl jakieś pismo ze skate.... i piszą że zarobiłem sumę 99 tyś noków hakiem .(...) I mam pytanko jaką sumę zwrotu podatku mogę otrzymać mniej więcej i kiedy się jej spodziewać .? Z góry dziękuję za info .
masz napisane ile masz zaplacone zaliczki i ile sie nalezy... urzad podatkowy wykonal za Ciebie wszystkie skomplikoiwane dzialania matematyczne i wpisal wynik na selvangivelse...
wystarczy przeczytac....
pytanie z grupy:
moje auto jest koloru czarnego, ile mi spali benzyny na trasie do Oslo??

Nie miałem czasu i nie rozliczyłem się licząc że będzie tak jak w zeszłym roku rozliczą mnie sami .
jesli nie miales odpowiedniej karty podatkowej to nie wpisujac 10% straciles troche grosza....
ale to nie moja kasa wiec mam to w d...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Yatsek napisał:
magik473 napisał:
Moja sytuacja wygląda następująco .Od dwóch pracuję w Norwegi sezonowo około 5 miesięcy rocznie .Przysłali mi do domu do pl jakieś pismo ze skate.... i piszą że zarobiłem sumę 99 tyś noków hakiem .(...) I mam pytanko jaką sumę zwrotu podatku mogę otrzymać mniej więcej i kiedy się jej spodziewać .? Z góry dziękuję za info .
masz napisane ile masz zaplacone zaliczki i ile sie nalezy... urzad podatkowy wykonal za Ciebie wszystkie skomplikoiwane dzialania matematyczne i wpisal wynik na selvangivelse...
wystarczy przeczytac....
pytanie z grupy:
moje auto jest koloru czarnego, ile mi spali benzyny na trasie do Oslo??

Nie miałem czasu i nie rozliczyłem się licząc że będzie tak jak w zeszłym roku rozliczą mnie sami .
jesli nie miales odpowiedniej karty podatkowej to nie wpisujac 10% straciles troche grosza....
ale to nie moja kasa wiec mam to w d...


jako "sezonowiec" może starać się o zwrot podatku z tytułu pracy poniżej pół roku w NO...

Eurotax np. pomoże odzyskać kasę...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Joseph napisał:
Yatsek napisał:
magik473 napisał:
Moja sytuacja wygląda następująco .Od dwóch pracuję w Norwegi sezonowo około 5 miesięcy rocznie .Przysłali mi do domu do pl jakieś pismo ze skate.... i piszą że zarobiłem sumę 99 tyś noków hakiem .(...) I mam pytanko jaką sumę zwrotu podatku mogę otrzymać mniej więcej i kiedy się jej spodziewać .? Z góry dziękuję za info .
masz napisane ile masz zaplacone zaliczki i ile sie nalezy... urzad podatkowy wykonal za Ciebie wszystkie skomplikoiwane dzialania matematyczne i wpisal wynik na selvangivelse...
wystarczy przeczytac....
pytanie z grupy:
moje auto jest koloru czarnego, ile mi spali benzyny na trasie do Oslo??

Nie miałem czasu i nie rozliczyłem się licząc że będzie tak jak w zeszłym roku rozliczą mnie sami .
jesli nie miales odpowiedniej karty podatkowej to nie wpisujac 10% straciles troche grosza....
ale to nie moja kasa wiec mam to w d...


jako "sezonowiec" może starać się o zwrot podatku z tytułu pracy poniżej pół roku w NO...

Eurotax np. pomoże odzyskać kasę...

o tym pisalem.....- 10% mniej jak 183 dni w norwegii...
zalezy jaka karte mial.. ale male prawdopodobienstwo zeby dali mu od razu z 10% odliczeniem,....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok