Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

POLSKI DOWÓD OSOBISTY W NORWEGII - Norwegia

9 Postów
Wiking
prosze o info.czy nie posiadajac paszportu moge na podstawie polskiego dowodu osobistego zarejestrowac sie we wszystkich urzedach tj.policja,urzad skarbowy,udi,meldunkowy,konto bankowe itd...(ps.na forum byly juz takie pytania wielokrotnie,ale bez jednoznacznych odpowiedzi,i tak i nie i prawdopodobnie,lepiej miec paszport itp. .prosze uprzejmie o odpowiedzi tylko osoby ,ktore na podstawie polskiego dowodu osobistego,, przeszly" te urzedy w tym roku pomyslnie)(ps.2 prosze odp.tylko na temat dowodu,bez komentarzy na temat paszportu.nie posiadam ,wyjezdzam na dniach,odbior paszportu do 30 dni -wiec niemozliwe)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
Takich osób nie znajdziesz. Musisz mieć paszport.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Załatwisz wszystko tj politi oraz skatt ale nie konto w banku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
dzieki.no wlasnie 2 sprzeczne odpowiedzi.PJo czy jestes pewien ze nie zaloze konta w banku(mam info ze tak ,ale bedzie to karta bankowa bez zdjecia i wazna tylko w norwegii.czy tak?.a co myslisz o odp.factorytka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Jestem pewien.
Zalatwialem tak z 5 chłopaków :-D
Co do konta to jest szansa na takie konto co masz tylko kartę co
działa w No i bez internetowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
77gregor77 napisał:
dzieki.no wlasnie 2 sprzeczne odpowiedzi.PJo czy jestes pewien ze nie zaloze konta w banku(mam info ze tak ,ale bedzie to karta bankowa bez zdjecia i wazna tylko w norwegii.czy tak?.a co myslisz o odp.factorytka.

Masz chlopaku racje

www.norden.org/no/norden-for-deg/flytte-...l-norge/bank-i-norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
z s
(jay)
Nowicjusz
PJo napisał:
Jestem pewien.
Zalatwialem tak z 5 chłopaków :-D
Co do konta to jest szansa na takie konto co masz tylko kartę co
działa w No i bez internetowego.


Potwierdzam. W listopadzie 2012 jak zakładałem konto w banku to nie miałem paszportu. dostałem tylko kartkę z numerem. wszytkie przelewy czy wypłaty, tylko w banku można wtedy robić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
ok.sumujac-moge podjac legalnie prace tylko z polskim dowodem osobistym?bank-czy pamietasz w ktorych otworzyli sobie konta na dowod?(ps.sry ze dalej pytam ,ale jak sam wiesz znajdzie sie duzo osob ,ktore beda twierdzily ,ze tylko paszport jest dopuszczalny 4/5 osob z wczesniejszych postow na ten temat-stad moje obawy (ps.2-np.strona UDI,centrum obslugi pracownikow zagranicznych-wymagany paszport lub dowod osobisty.bardzo chcialbym wiedziec to na 100%.dzieki PJo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
dzieki.pracujac to trudno dotrzec do odzialu banku przed zamknieciem.hm i pewnie inne utrudnienia.a co z waznoscia karty tylko na terenie norwegii jay.dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
lepiej mieć paszport, przynajmniej ze względu na to konto w banku,a przyda sie na pewno on line
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok