Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

praca norwegia na hali coca-cola malowanie szpachl - Norwegia

Czytali temat:
sebastian20 (3255 niezalogowanych)
13 Posty
Wiking
uwaga oszust .!!!!!!!!!!! jade na policje straciłem 130 zł i dane osobowe. kobieta wiek 22 lata czarne włosy niebieskie oczy ok 165 cm wzrostu zameldowana pod kielcami podobno wynajmuje mieszkanie w kielcach. gościu podobno jarosław sowa z ostrowca prawdopodobnie wiek koło 30 lat wzrost 180 cm wzrostu brunet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
To już nie z Mielca??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
takie mam informacje od laski z ktora niby pracował ale nie jestem pewien bo go nie złapałem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
primo22 napisał:
takie mam informacje od laski z ktora niby pracował ale nie jestem pewien bo go nie złapałem
Czyli pewności ani dowodów nie masz??Czyli na jakiej podstawie twierdzisz że Cię oszukał??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
piotr k
(lghp)
Nowicjusz
byles u niego na rozmowie o prace w norwegii?? ci ci powiedzial?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
facet ma wyłaczony telefon a biuro nagle sie zamkneło po tym jak była policja na miejscu,.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
byłem w srode i były 3 ostatnie wolne miejsca a nagle przychodziło i wpłacało ze 30 chłoa dziennie i jakos sie dostali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
primo22 napisał:
byłem w srode i były 3 ostatnie wolne miejsca a nagle przychodziło i wpłacało ze 30 chłoa dziennie i jakos sie dostali
Sciemniasz coś kolego tylko nie wiem czemu,bo telefon przed chwilą odebrał
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
piotr k
(lghp)
Nowicjusz
i co idzisz dzis do tego hotelu??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
wiem ze odebrał bo jak napisałem na forum ze ma wyłaczony to zaraz właczył i mysle ze jest wsrod uzytkownikow forum i miesza sprawe, oddaj mi i mojemu koledze kase a nie pojde na psy. wiesz ze cie widzialem w hotelu i ze masz rezerwacje do jutra. zadzwon do mniue numer masz. pogadamy bez psów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok