Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

w jaki sposób założyc konto by zagrac w lotto - Norwegia

5 Postów
andrzej witkowski
(endriu32)
Wiking
witam. jeżeli ktos moze udzielic mi informacji w jaki sposób można zagrac w lotto , co potrzeba do założenia konta itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Dariusz Kosztowniak
(Dariusz_Kosztowniak)
Nowicjusz
Musisz udac sie do punktu gdzie przyjmuja zaklady(praktycznie w kazdym sklepie rema kiwi) ale najlepiej do samodzielnego punktu. Wypełniasz formularz(numer personalny, adres, telefon i numer konto(bardzo wazne)) placisz 60 koron bodajze i od reki dostajesz karte do gry.Sam wybierasz sobie pin ktorym ta karta bedzie zabezpieczona. I gotowe. Przed kazdym wyslaniem kuponu wkladasz karte do czytnika i dajesz blankiet. W przypadku wygranej pieniadze automatycznie zapisza sie na karcie. Mozesz wybrac w punkcie albo przelac na konto ktore jest przypisane do tej karty. Mozesz takze grac przez internet. Jak juz zalozysz konto, napisz to podpowiem Ci w tej kwestii tez. I powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
marek roicki
(banita13)
Wiking
WIKING ty to tu jestes konkretny gosc , masz duza wiedze , jezeli juz bede mial ta tarte to zglosze sie do ciebie bo jestem nalogowym hazardzisto lotto , a niedaja mi tu zagrac z braku konta na ktore czekm. wiec musze sie zadowolic zdrapkami no a moja praca mi niepozwoli biegac do punktu. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
andrzej witkowski
(endriu32)
Wiking
dzieki kolego za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
banita13 napisał:
WIKING ty to tu jestes konkretny gosc , masz duza wiedze , jezeli juz bede mial ta tarte to zglosze sie do ciebie bo jestem nalogowym hazardzisto lotto , a niedaja mi tu zagrac z braku konta na ktore czekm. wiec musze sie zadowolic zdrapkami no a moja praca mi niepozwoli biegac do punktu. pozdrawiam
mozesz to zrobic bez wychodzenia z domu:
www.norsk-tipping.no/produktinfo/nettspi...-blinettspiller-topp

dostaniesz poczta w dwa dni....

a jak bedziesz gral za duzo to za kazdym razem bedzie Ci wyskakiwac informacja z tej strony:

www.hjelpelinjen.no/i/other-language.aspx
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
marek roicki
(banita13)
Wiking
Maniek dzieki za pomoc,ale to jest po norwesku a ja niekumam nic i przetlumaczyc niemoge. potrzebuje zeby mi pokolei ktos napisal co robic aby sie tam zalogowac. Z.P.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a po jaki ch ci lotto?
to staromodna zabawa dla wieśniaków
w tej chwili, każdy, kto chce wyładować swoje potrzeby hazardu i być trendy
gra na FOREX
masz jakąkolwiek możliwość kierowania losem
sumy do wygrania i przegrania nie mniejsze
zaręczam, że emocji nie zabraknie
ja osobiście gram na platformie Plus500
jest wszystko po polsku
ale w Saxo Banku będzie do ciebie wydzwaniał nawet gość po polsku i wszystko wytłumaczy jak masz przegrać forsę
wasza mać
ciepła wódka, sfermentowane ogórki, marlboro i totolotek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
forrestjohn Janek
(forrestjohn)
Początkujący
Jaki i czy jest odpowiednik polskiego multi multi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rhobar20
(rhobar20)
Wiking
No ale w zasadzie po co szukać zamienników regionalnych, w lotto można też zagrać przez internet. Jest sporo stron, które udostępniają blankiety, np: lottopark.com/pl/. Aczkolwiek zgadzam się, że w dzisiejszych czasach bardziej na topie jest forex. Tylko szkoda, że niektórzy postrzegają to jako hazard, to normalny rynek walutowy przecież. Trochę wiedzy, kapitału i można próbować sobie dorobić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
rhobar20 napisał:
No ale w zasadzie po co szukać zamienników regionalnych, w lotto można też zagrać przez internet. Jest sporo stron, które udostępniają blankiety, np: lottopark.com/pl/. Aczkolwiek zgadzam się, że w dzisiejszych czasach bardziej na topie jest forex. Tylko szkoda, że niektórzy postrzegają to jako hazard, to normalny rynek walutowy przecież. Trochę wiedzy, kapitału i można próbować sobie dorobić.

...nie wprowadzaj ludzi w błąd
...Forex to ruletka,taki jednoręki bandyta
...tam nie dorobisz,tam wpierdolis. wszystko co masz
...jednoreki bandyta to mini stawki
...wiec jak przegrasz 100 razy z rzędu
...i nie domyslisz ,że jestes głupcem
...to tak naprawde nim jesteś
... w Lotto to przynajmniej to co przegrasz
...pójdzie na cele społeczne,sport,etc
...czyli po przegranej wspierasz cokolwiek
...w Forexie wspierasz tylko złodzieji
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok