Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol S Dawid Sowiński Simon L Gniewomir S Pablo33 (1621 niezalogowanych)
12 Posty
Wiking
Przecież po to założyłam ten post aby znaleźć opiekę dla szczeniaka do samolotu np! Bo bez opieki zwierzak ląduje w luku bagażowym podobnie jak broń palna! Jeśli wiemy coś na chyba to nie dzielmy się takimi informacjami na forach bo ich istnienie mija się z celem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Wiking
Spoko mam dwa paszporty. Jeden dla urzędników drudi dla mnie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Wiking
Pierwszy konkretny wpis na forum dzięki NINUNA! Dzięki za troskę ale jak pisałam.. Piesek ma 10 tyg ale w paszporcie dla urzędasów ma 4 miesiące wszystko jestvzałatwione jak ma być, inaczej nie proponowałabym nikomu zabieranie zwierzaka przez granicę żeby komuś narobić kłopotów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Zośka napisał:
SORY Dam 1500 NOK! Pisałam że dobrze to niech będzie dobrze..
Dlaczego nie polecisz sama? Mysle, ze nie powinnas miec problemu z dostaniem biletu na samolot za ta cene. I nie chce byc za bardzo krytyczna, lecz osobiscie nie wzielabym szczeniaka na samolot wiedzac, ze ma tylko 10 tygodni a nie 4 miesiace. Przywozac psa trzeba zawsze obowiazkowo isc na czerwona bramke i choc szansa jest mala, to mozna trafic na kogos, kto ma troche pojecia o psach. Weterynarz bez problemu ustali, ze szczeniak jest mlodszy niz 4 miesiace.
Wiec osobiscie gdybym juz miala przewozic szczeniaka, to tylko samochodem przez Szwecje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
wy tak na poważnie
czy jaja sobie robicie z tym wożeniem kundli do Norge
poważniejszych problemów w życiu już nie macie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
jasta102 napisał:
wy tak na poważnie
czy jaja sobie robicie z tym wożeniem kundli do Norge
poważniejszych problemów w życiu już nie macie?


janek > z ust mi to wyjąłes.....

heheheeh a dopiero o zasiłki napnka na 10 stron była.....

ps: mundra p. nauczyciel ma pozdro od mojej małzonki, która własnie lezy przy mnie (w norge) i beczy ze smiechu, czytając jej farmazony
heehheheh "nie chce nauczyc sie jezyka" (?)
A niby jakiego? tego czegos ma sie uczyc, po co ?
Dobry angielski+podstawy niemieckiego nie wystarczą w zyciu w polsce?
Alez tak, oczywiscie ze wystarczą

POLONORKI > wasze kredyty beda spłacac wasze dzieci ciezko pracując na to w polandii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Wiking
marianek napisał:
jasta102 napisał:
wy tak na poważnie
czy jaja sobie robicie z tym wożeniem kundli do Norge
poważniejszych problemów w życiu już nie macie?


janek > z ust mi to wyjąłes.....

heheheeh a dopiero o zasiłki napnka na 10 stron była.....

ps: mundra p. nauczyciel ma pozdro od mojej małzonki, która własnie lezy przy mnie (w norge) i beczy ze smiechu, czytając jej farmazony
heehheheh "nie chce nauczyc sie jezyka" (?)
A niby jakiego? tego czegos ma sie uczyc, po co ?
Dobry angielski+podstawy niemieckiego nie wystarczą w zyciu w polsce?
Alez tak, oczywiscie ze wystarczą

POLONORKI > wasze kredyty beda spłacac wasze dzieci ciezko pracując na to w polandii


Widzę że za to wam się wszystkim nudzi! Wchodzicie na fora, które w cale was się nie tyczą i nic do powiedzenia nie macie w tej sprawie ale piszecie duzo... A innych posądzacie o brak zmartwień.. Jedynym moim zmartwieniem jesteście wy, którzy wypisujecie tu bez sensu! Nie mając nawet chęci używania polskich znaków w pisowni! Dziękuję serdecznie za wszelką pomoc, nawet tą bez sensu i całkiem niepotrzebną! Zamykam posiedzenie! Znalazłam pomoc poza tym bezsensownym forum! Już wiem dlaczego nie ma sensu uczestniczyć w takich forach, czas się tylko traci na głupie rozprawianie o niczym! Zadadzą wam pytanie a wy choć nie znacie na nie odpowiedzi i nie macie nic wartościowego do powiedzenia to wypisujecie całe strony o niczym! Typowe dla polaczków.. Czy jak pan zechciał nas określić polonorków..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Wiking
Elise napisał:
Zośka napisał:
SORY Dam 1500 NOK! Pisałam że dobrze to niech będzie dobrze..
Dlaczego nie polecisz sama? Mysle, ze nie powinnas miec problemu z dostaniem biletu na samolot za ta cene. I nie chce byc za bardzo krytyczna, lecz osobiscie nie wzielabym szczeniaka na samolot wiedzac, ze ma tylko 10 tygodni a nie 4 miesiace. Przywozac psa trzeba zawsze obowiazkowo isc na czerwona bramke i choc szansa jest mala, to mozna trafic na kogos, kto ma troche pojecia o psach. Weterynarz bez problemu ustali, ze szczeniak jest mlodszy niz 4 miesiace.
Wiec osobiscie gdybym juz miala przewozic szczeniaka, to tylko samochodem przez Szwecje.


Średnio za bilet w obydwie strony na tej trasie płacę 3.000nok i gdyby było opłacało mi się samej po niego lecieć to bym poleciała! Dajcie już spokój z tymi bezsensownymi wpisami! K... Spytać normalnie drugiego człowieka o coś nie moża.. Pies z wami wszystkimi tańcował ludzie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Zośka
ty to se pewnikiem tego piesa do seksa przygotowywujesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...dirti

densink...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok