Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

jak szukac pracy - Norwegia

Czytali temat:
(4917 niezalogowanych)
23 Posty
Adam I
(kawai1974)
Wiking
Witam wszystkich

Jestem tutaj nowy i narzuca mi sie wiele pytan ale interesuje mnie jedno. W jaki sposób najlepiej szukać pracy w Norwegii. Czy lepiej szukac w Polsce czy też lepiej postawić wszystko na jedną kart e i szukać bezposrednio w Norwegii. Doradźcie cos. Przecież długo tam pracujecie i zyjecie

Pozdrawiam Adam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
kawai1974 napisał:
Witam wszystkich

Jestem tutaj nowy i narzuca mi sie wiele pytan ale interesuje mnie jedno. W jaki sposób najlepiej szukać pracy w Norwegii. Czy lepiej szukac w Polsce czy też lepiej postawić wszystko na jedną kart e i szukać bezposrednio w Norwegii. Doradźcie cos. Przecież długo tam pracujecie i zyjecie

Pozdrawiam Adam


Zaraz dostaniesz odp, ze norweski, norweski, norweski i ze 100.000. I zebys wysylal z polski a najlepiej zostan tam, bo tu tylko norweski!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Adam I
(kawai1974)
Wiking
No to czekam
mysle że znajdzie się kto kto potrafi odpowiedzieć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
kawai1974 napisał:
No to czekam
mysle że znajdzie się kto kto potrafi odpowiedzieć


To kurwa napisz kim jestes z wyksztalcenia, jakie masz doswiadczenie to i odpowiedz bedzie precyzyjna.
Jezeli jestes wysokiej klasy specjalista oil & offshore to proces rekrutacyjny bedzie inny niz np. grabarza nawet z doswiadczeniem. Nauczcie sie zadawac precyzyjne/targetowe pytania zamiast lakonicznego belkotu typu:
Urzekly mnie krajobrazy w Norwegii i postanowilem tam zaczac od nowa. W Polsce jest ciezko a ludzie to kurwy! Czy znajde prace i co trzeba zrobic by ja znalezc?

Napisz tak: Z wyksztalcenia jestem mgr. marketingu i zarzadzania, 2 lata pracowalem jako magazynier i mam wszystkie uprawnienia na wozki widlowe oraz widly. Jezyki obce. Polski zaawansowany, angielski - dogaduje sie na budowie ale przez tel odczuwam brak rak. No i norweski, norweski, norweski - mam w planach ale skoro jestem mgr. to oznacza, ze szybko sie ucze i opanuje go jak inni w 2 miechy.

No i sprawdz stan uzebienia przed przyjazdem. W pracy Ci to nie pomoze ale warto miec zdrowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Adam I
(kawai1974)
Wiking
no masz racje potrzeba wiecej szczegolow

wiec jestem technikiem elektrykiem obecnie pracuje na kopalni w zawńdzie moj angielski jest w miaredobry i mam troche uprawnien np suwnica wozki widlowe i kopalniane uprawnienia
Moze to malo ale jednak troche jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
optimus reaktywacja napisał:...To kurwa napisz kim jestes z wyksztalcenia, jakie masz doswiadczenie to i odpowiedz bedzie precyzyjna.
... Nauczcie sie zadawac precyzyjne/targetowe pytania zamiast lakonicznego belkotu typu:
Urzekly mnie krajobrazy w Norwegii i postanowilem tam zaczac od nowa. W Polsce jest ciezko a ludzie to kurwy! Czy znajde prace i co trzeba zrobic by ja znalezc?
...Napisz tak: ...

I pomyśleć , że na początku Twojej Forumowej Kariery ... na Tym Forum ... ,
miałeś za złe wszystkim Tym , Których teraz Kopiujesz w Swój Specyficzny Sposób .
---
Postęp ...!!!

---
Za moment , przejdziesz do następnego etapu , gdzie nie będziesz już reagował , na takie GŁUPIE zapytania... od Polskich Aliens , typu technik elektryk z Kopalnianym Doświadczeniem , który chce w Norge robić karierę na Zmywaku ...
---
Ponieważ Norge to piękny Kraj , a w Polandii to same kurwy i złodzieje , / oraz budowlane bezmózgi , którzy do pionu fi-75- /zlew / podłączają odpływ z Kibla z fekaliami /
---
ECH
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
gabriel napisał:
optimus reaktywacja napisał:...To kurwa napisz kim jestes z wyksztalcenia, jakie masz doswiadczenie to i odpowiedz bedzie precyzyjna.
... Nauczcie sie zadawac precyzyjne/targetowe pytania zamiast lakonicznego belkotu typu:
Urzekly mnie krajobrazy w Norwegii i postanowilem tam zaczac od nowa. W Polsce jest ciezko a ludzie to kurwy! Czy znajde prace i co trzeba zrobic by ja znalezc?
...Napisz tak: ...

I pomyśleć , że na początku Twojej Forumowej Kariery ... na Tym Forum ... ,
miałeś za złe wszystkim Tym , Których teraz Kopiujesz w Swój Specyficzny Sposób .
---
Postęp ...!!!

---
Za moment , przejdziesz do następnego etapu , gdzie nie będziesz już reagował , na takie GŁUPIE zapytania... od Polskich Aliens , typu technik elektryk z Kopalnianym Doświadczeniem , który chce w Norge robić karierę na Zmywaku ...
---
Ponieważ Norge to piękny Kraj , a w Polandii to same kurwy i złodzieje , / oraz budowlane bezmózgi , którzy do pionu fi-75- /zlew / podłączają odpływ z Kibla z fekaliami /
---
ECH


Slowo kariera wez w cudzysłów. Moze mnie zacytujesz kiedy to mialem za zle takie komunikaty?
Moje starcia z innymi na tym forum mialy zupelnie inne podloze. Ja tu pracy nie szukalem i na takie posty nie odpowiadalem. Dzis mialem dobry dzien od rana ( duzy kontrakt sfinalizowany) wiec i pisalem rozne glupoty. Jak to mowia mam wyjebane na to forum. Moge sie tu najwyzej dowiedziec jak zlowic dorsza. Dla mnie moze przyjechac nawet 38 mil. Niech sobie radza.
Smieszy mnie tylko ten lament jak ciezko znalezc prace i ze bez norskiego zdechniesz.
Jak ktos jest w kraju pod sciana to przyjedzie pomimo ostrzezen.

Gabrys - nie wroz z fusow co bede pisal w nastepnym etapie, jestem tu 14 lat i wciaz mam dystans. W Kraju jestem 3 razy w miesiacu. Mnie tu nie ma!
"A jesli kopiuje to tyko w punktach ksero"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Adam I
(kawai1974)
Wiking
no to sie dowiddzialem nic tylko wyjechac ale moze jest tu ktos taki kto potrafi podpowiedziec jak to ogarnac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
co to za pytanie? "Jak szukac pracy?" , no jak szukac pracy...no jak....yyyyyy

...odpowiedz jest prosta.....czekac, az praca sama przyjdzie albo wyciagnac reke do przodu i powiedziec "DAJ" , "ZALATW MI", "ZROB ZA MNIE"...

wiesz co Optimus, miales racje piszac o polskiej edukacji, oni naprawde produkuja kaleki zyciowe....

z przerazeniem czytam pytania na tym forum...."jak zyc", " jak szukac pracy", "jak zalozyc firme", " jak znalesc mieszkanie", "jak przyjechac do Norwegii"......niedlugo beda sie pytac " gdzie wlozyc i jak gleboko".....

Przypomnial mi sie pewnien kawalek na YT..

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
BiZi święta racja.
Ja zanim tu przyjechałam wiedziałam wszytko na tematy mnie interesujące. Znalazłam sobie norweskie strony z ofertami pracy, poczytałam co i jak z mieszkaniem,,etc.
Nic trudnego.
Pracę znalazłam sobie sama, przeszłam rozmowę kwalifikacyjną przez telefon i dopiero przyleciałam.
W ciemno to już raczej nie te czasy..za duże ryzyko.
btw. norskiego nie znam, W dupie mi się poprzewracało i właśnie rzucam robotę i zapisałam się na dzienny kurs norskiego. Mieszkam tu, żyję to muszę krakać po ichnemu.
Nie lubię za bardzo rozpisywać się gdzie, co i jak...na tematy, które z łatwością można sobie samemu wyszukać. Przykro mi. ( nawet na tym forum jest cała masa odpowiedzi na te ostatnio częste, powtarzające się pytania).
Jeżeli komuś się nie chce szukać lub nie potrafi to kiepsko go tu widzę..bo TU nikt za niego szukać ani załatwiać nie będzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok