Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

firma przewozowa AN MAR polska - norwegia - Norwegia

1 Post
magdalena rozanksa
(puma1722)
Wiking
Witam , chcialam wszystkich ostrzec przed firma przewozowa AN MAR
Zostalam oszukana co do czasu przesylki i policzona za nia 800kr (malutka rzecz ktora mozna bylo smialo wlozyc do kieszeni ) Czas przesylki nie zgadzal sie 2 krotnie . Oczywicie przesylki nie odebralam bo za ta cene moge smialo kupic to rzecz tutaj na miejscu i oszczedzic czasu na podroz by ja odebrac do sasiedniego miasta . Co do pana kotry prowadzi firme to jest nie wychowany cham, zostalam zwyzywania od kur...ew szmat , dziwek itp... pan jest bardzo nie mily i nie kulturalny i kradnie klietow innym firmom przewozowym ( kradnie i to doslownie ) Rowniez obraza innych przewoznikow .
Tak wiec ostrzegam przed ta firma , jest nie kompetetna i nie slowna jedynie umia obrazac klieta barwnymi przeklenstwami .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Korzystalam z uslug tej firmy kilkakrotnie i nigdy nie mialam problemow. Kierowcy prawie zawsze dowozili paczke pod same drzwi, fotelik samochodowy i inne przedmioty byly w nienaruszonym stanie. Za przewóz placilam 350 NOK.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
pewnie konkurencja zazdrosna wyszło jak wyszło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
MARCIN JANGAS
(ANMAR)
Wiking
Witam.

Jestem wlascicielem firmy AN-MAR i droga Pani nie napisała jak faktycznie było otóż:
Zadzwoniła Pani do mnie we wtorek (dzień wyjazdu busa) ok godziny 16 z prośbą o przywiezienie częśi z Serwisu Forda Szczecin ul. Bukszpanowa i dowiezienie ww części do Stord, odpowiedziałem że mieszkam w Gryfinie i nie obiecuje czy dam rade odebrać to jeszcze dziś jeśli mi się to nie uda to następnym kursem gwarantuję, że to dostarcze z małym ale - otóż jeśli nie będę miał ludzi do Stord to bus dojedzie do Haugesund. Pani była bardzo miła i mówiła,że nie ma problemu tylko żeby jej dać 2godziny wcześniej znać powiedziała również, że za tą część trzeba bedzie zapłacić 160zł i czy moge założyć te pieniądze to ona odda mi 300nok oraz że dorzuci za paliwo 200nok aby tylko odebrać ze Szczecina tą część. Rachunek więc jest prosty zwrot za część 300nok+200nok (paliwo)+300nok(usługa)=800nok. Nie dałem rady odebrać części we wtorek o czym poinformowałem zainteresowaną Panią powiedziałem również że kolejny kurs jest w sobote i orientacyjnie będzie w Haugesund ok22.00. Każdy kto jeżdził do Norwegii wie że ciężko jest dokładnie określić czas dojazdu poza tym priorytetem jest bezpieczne i w miarę szybkie dowiezienie ludzi, paczki dostarczamy w drugiej kolejności. Kierowca powiadomił mnie że dzwonił do Pani o 21.00 i mówił że przed 23.00 będzie w tym momencie poleciał przez telefon stek wyzwisk pod jego i moim adresem, że jesteśmy niepoważni i niepunktualni oraz że jest niedziela i Pani ma jeszcze weekend (z relacji kierowcy wynikało że owa Pani znacznie przesadziła z alkoholem i nie bardzo wiedziała po co kierowca dzwoni). Finał tego zlecenia jest taki że to ja jako przewożnik zostałem oszukany, gdyż Pani kazała mi tą część w tyłek sobie wsadzić i że jej nie chce więc Droga Pani naciągneła mnie na 160zł+paliwo+telefony+wykonanie usługi. Dodam jeszcze że we wtorek otrzymałem sms od tej Pani z kolejnym stekiem bluzg oraz o tym że przesyłke dostarczył jej najlepszy i najuczciwszy przewoźnik Darex za 100nok i nie liczył za paliwo oraz o tym że zdepcze moją firmę i mnie zniszczy za brak "terminowej" mojej usługi. Poinformowałem wtedy Panią o uczciwości firmy Darex i skąd biorą się tak niskie ceny u niego mianowicie:
jest winien za pobrane paliwo na Stacji Paliw An-Mar ul.Łużycka 134g 129.000zł bez odsetek posiadam już nakaz egzekucji i sprawa skierowana jest do komornika, jest winien na Stacji Paliw WM Gryfino ul. Pomorska 48.000zł bez odsetek sprawa w toku, jest winien za opony w zakładzie wulkanizacyjnym Jowal ul. Armii Krajowej 6.500zł oraz w warsztacie naprawczym AutoSerwis ul. Armii Krajowej 3.000zł oraz jest winny wielu innym ludziom drobne kwoty na które machnęli ręką z pełną odpowiedzialnościa to piszę na Forum bo to jest Fakt jeśli piszę nie prawde proszę oddać mnie pod SĄD, wszystko to owszem powiedziałem owej Pani celem przybliżenia sylwetki i zmiany definicji uczciwości firmy Darex, wobec właściciela firmy Darex będzie złożony wniosek do prokuratury o to że celowo oszukał inne podmioty i naraził je na straty finansowe nigdy nie mając zamiaru płacić za wykonane usługi czy też pobrane produkty. Stąd też biorą się niskie ceny tej firmy skoro nie ponosi kosztów jakie ponoszą inne firmy świadczące usługi transportu osób i przesyłek do Norwegii czyli ANMAR i MARKUS. Mówiłem tej Pani również że wkrótce firma Darex zniknie z mapy ponieważ do momentu kiedy auta są w kredycie komornik ich nie ruszy jednak moment spłaty się zbliza i nie będzie czym jeżdzić. Co do podkradania ludzi to równiez tłumaczyłem Pani że klient widząc moje auto (auta z rocznika 2011 i 2012) a auta Darexa (poobijane z każdej strony i z milionowym przebiegiem oraz rocznikiem 2006-2007) pyta się czy mam miejsce i jesli takowe posiadam to zabiore aby bezpiecznie dojechał.
Przez 8 lat swiadczenia usług na trasie Polska-Norwegia-Polska ta Pani jest drugą oszustką na której prośbę płaciłem ze swoich pieniędzy za rzecz w Polsce i zostałem z tym na pamiątke. Mam nadzieję że 3 razu nie będzie i reszta RODAKÓW mieszkająca w Norwegii jest uczciwa.
Specjalne pozdrowienia dla moich uczciwych klientów.


Z poważaniem
Usługi Transportowe
An-Mar Marcin Jangas
ul.Wodna 5a
74-100 Gryfino
tel. 502-450-649
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paweł Nowak
(P_Nowak)
Wiking
Jeśli ktoś szuka firmy transportowej oferującej oprócz transportu lądowego również transport morski czy lotniczy zapraszam na stronę Prologus - transport lotniczy w celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
darek ttt
(darekttt)
Wiking
witam.od dawna jestem klientem firmy AN-MAR zarówno stacji paliw jak i przewozów. jestem w 100% zadowolony z usług jak i z obsługi. dziewczęta na stacji są miłe i kierowcy na trasie również. z właścicielem kontakt jest konkretny i bezproblemowy. polecam tą firmę każdemu kto potrafi docenić pracę i zaangażowanie innych. pozdrawiam właściciela oraz personel firmy.Darek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lucy W. Jensen
(daggry)
Wiking
Witam, aż tak źle o koledze z branży może mówić tylko konkurent. Mieszkam już 30lat na samej północy Jutlandii i od zawsze jeździłam z Darexem. NIGDY nie zawiódł, zawsze dotarłam na miejsce i moje paczki też. Przez lata miałam fajne połączenie spod samego nosa do Szczecina.
A teraz przez jakieś chwyty poniżej pasa od konkurencji - zostałam na lodzie. Muszę jechać daleko do busa i płacić dwa razy tyle. Przeniosłam się więc na okazyjne jeżdzenie, ale bardzo mi brak Darexa.
Pana klientka to też numer - ale klientowi podobno dużo wolno. Natomiast szacunek dla Darexa, i liczę że się podźwignie i podejmie tą trasę bo jak na razie jest po nim wielka dziura.
pozdrawiam, trochę zduńczona szczecinianka zasmucona brakiem dobrego skąd inąd i ptrzebnego połączenia.
ps: długi firmy - to nie hańba, hańba to robić długi na rachunek innych, jak to robią polscy politycy... i nikt nie próbuje ich wywstydzić! W normalnym business'ie może się każdemu noga pośliznąć a co dopiero w tak trudnej branży z pogranicza nieopłacalności z powodu zbyt dużej konkurencji - jak transprort osobowy.
Chylę kapelusza przed Darexem...a panu życzę wielu stałych i wiernych klientów (jak ja) a nie jednorazowych drogo skasowanych przejazdów - bo raz oskubany klient już nigdy nie wraca i o tym, w przeciwieństwie do Darexa, zapominają jego konkurenci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marta Szewczyk
(MartaSzewczyk)
Wiking
Bardzo solidna firma polecam jestem w 100%zadowolona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok