Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

rozliczenie roczne - Norwegia

Czytali temat:
Daniel Rosinski (2065 niezalogowanych)
115 Postów

(anuk)
Początkujący
WITAM może ktoś mi powie czy mój mąż musi sie rozliczać tez w polsce za rok 2008 jeśli nie miał żadnego dochodu w polsce a ma w polsce żonę i dzieci dzięki za jakie kolwiek odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Agnieszka xxxxx
(agnes943)
Nowicjusz
pytalam o to w 2007 roku w urzedzie skarbowym w polsce i nie musialam sie rozliczac ale lepiej sie upewnic , przepisy mogly sie zmienic od tamtej pory, najlepiej zapytac w urzedzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Benka)
Wiking
Trzeba się rozliczyć Mam taką samą sytuację w rodzinie Byliśmy w urzędzie skarbowym i dostaliśmy jasne wytyczne co i jak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
115 Postów

(anuk)
Początkujący
dzięki to sie przejdę i zapytam mam nadzieję że mi tam jasno wytłumaczą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
ja mialem dochod w polsce wiec musialem sie rozliczyc i tak i tak. ale z tego co wiem to pobyt powyzej polroku staly tutaj powoduje to ze rozliczamy sie tylko w norwegi.w innym przypadku chyba trzeba zlozyc pit zerowy w polsce trzeba sie rozliczyc.nie do konca jestem pewny.aby napewno byc czystym proponuje skorzystac z biura w polsce ktore rozliczy cie i podpisze sie pod tym.kosztuje niewiele a odpowiedzialnosc za ewentualny blad spada wtedy na nich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
115 Postów

(anuk)
Początkujący
witam tak więc byłam w urzędzie skarbowym i sie dopytałam i wyszło tak że jeśli nie było żadnych dochodów w polsce to nie trzeba nic składać dzięki jeszcze raz wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Benka)
Wiking
W takim razie w naszym kochanym kraju wszystko jest możliwe. Musze więc poinformować moja rodzinę, żeby pojechali raz jeszcze się tam dopytać, skoro mówisz, że Tobie powiedzieli, że nie, a nam, że tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
adrian kowalski
(26adriano)
Wiking
hej! czy moglbys dokladniej opisac na jakich zasadach obejmuje mnie polroczny okres?ja mam umowe z norweskim pracodawca od lipca 2008 na rok.czy moglbym z tego skorzystac?szukam takich wstepnych informacjii.z gory dzieki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok