Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jak najtaniej dojechać do Norwegii??? - Norwegia

5 Postów
Marek Sroda
(marek.sroda)
Wiking
Witam,

Za 2 tygodnie wybieramy się z kumplem do Norwegii do pracy (okolice Oslo).

Pytam o wasze doświadczenie - bo pewnie niejedna osoba jeździ do Norwegii samochodem:

Jak najtaniej dojechać do Norwegii własnym samochodem? Czy przeprawiać się promem? Jeśli tak to gdzie.

Ogólnie prosiłbym o podanie mi szczegółów najtańszej wyprawy własnym autem do Norwegii.

Z góry dzięki za odpowiedzi!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marek Sroda
(marek.sroda)
Wiking
Jeszcze takie info - będziemy jechać ze Szczecina.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Ze Szczecina do Niemiec i tam promem z miejscowosci Sassnitz do miejscowosci Trelleborg w Szwecji a dalej przez Szwecje do celu czyli jak piszesz do Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów

(anitka17806)
Nowicjusz
marek.sroda napisał:
Witam,

Za 2 tygodnie wybieramy się z kumplem do Norwegii do pracy (okolice Oslo).

Pytam o wasze doświadczenie - bo pewnie niejedna osoba jeździ do Norwegii samochodem:

Jak najtaniej dojechać do Norwegii własnym samochodem? Czy przeprawiać się promem? Jeśli tak to gdzie.

Ogólnie prosiłbym o podanie mi szczegółów najtańszej wyprawy własnym autem do Norwegii.

Z góry dzięki za odpowiedzi!

można też wizzairem maja tanie bilety jak się trafi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marek Sroda
(marek.sroda)
Wiking
daris napisał:
Ze Szczecina do Niemiec i tam promem z miejscowosci Sassnitz do miejscowosci Trelleborg w Szwecji a dalej przez Szwecje do celu czyli jak piszesz do Oslo

daris - wielkie dzieki za informacje, rzeczywiscie trasa wychodzi najkrotsza + najtanszy prom. Google maps pokazywalo mi calkowicie inne opcje, wszystkie duuuzo dluzsze i przez drozsze przeprawy promowe.

Raz jeszcze dzieki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marek Sroda
(marek.sroda)
Wiking
A jakie sa ceny promu 2 osoby + samochod? Ma ktos moze takie informacje, bo rozne strony internetowe podaja rozne ceny :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
www.promy.retravel.pl/rozklad-45-trelleborg-sassnitz.html
Ja zawszę podróżuję tymi liniami , płacisz za samochód , Samochód osobowy z max. 9 osobami
do 6 m długości , Cena od: 436 zł
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Nowicjusz
anitka17806 napisał:
marek.sroda napisał:
Witam,

Za 2 tygodnie wybieramy się z kumplem do Norwegii do pracy (okolice Oslo).

Pytam o wasze doświadczenie - bo pewnie niejedna osoba jeździ do Norwegii samochodem:

Jak najtaniej dojechać do Norwegii własnym samochodem? Czy przeprawiać się promem? Jeśli tak to gdzie.

Ogólnie prosiłbym o podanie mi szczegółów najtańszej wyprawy własnym autem do Norwegii.

Z góry dzięki za odpowiedzi!

można też wizzairem maja tanie bilety jak się trafi



A samochód nadać jako bagaż nadwymiarowy... sic!!! Ludzie, czytajcie uważnie!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Nowicjusz
www.stenaline.pl/promy/scandlines/sassnitz/
www.scandlines.de/en

Warto zwrócic uwagę, ze Scandlines ma opcję biletu jednodniowego "tam i z powrotem", który jest tanszy niz standardowy bilet w jedna stronę. Warto taki kupić, wracać zaś niekoniecznie trzeba...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
polferries.pl unityline.pl - promy ze swinoujscia.... trellebrog sassnitz juz masz podane... )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok