Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

loty do i z Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Sławek Nowak Jan Kowalski mart enty N O boj fra oszlo G123 G-321 Miroman sebol Onty_Ja_Gabriel_3. LaminatorKompozytów tedimakuch Riggman xxx fre (1978 niezalogowanych)
13 Posty
Sławek Nowak
(slawek002)
Wiking
w USA przepisy lotnicze zabraniają pilotować samolotów po ukłuciu na srovit, powód? obowiązek przeczekania po ukłuciu na substancję nie przyjętą przez FDA, śmiercionka na srowit jest taką. Wielu pilotów musi skończyć pilotować samoloty pasażerskie, ponieważ dużo jest NOP-ów po srovidzie, w górze podczas podniesionego ciśnienia robią się zatory i wylewy, a czy wizzair ma jakichś pilotów nie szczypniętych?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
slawek002 napisał:
w USA przepisy lotnicze zabraniają pilotować samolotów po ukłuciu na srovit, powód? obowiązek przeczekania po ukłuciu na substancję nie przyjętą przez FDA, śmiercionka na srowit jest taką. Wielu pilotów musi skończyć pilotować samoloty pasażerskie, ponieważ dużo jest NOP-ów po srovidzie, w górze podczas podniesionego ciśnienia robią się zatory i wylewy, a czy wizzair ma jakichś pilotów nie szczypniętych? Możesz podać wiarygodne źródło tych twoich rewelacji, czy to tylko tak sobie dla zabicia czasu powtarzasz to co usłyszałeś u szfagrowskiego, przy zakrapianym stole, pode słone ogóraski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...rozumiem żeś nie zaszczepiony grzmocie...stąd ten temat
...Nowy Rok mamy więc życzenia składamy...
...oby cie nie wpuscili do Norwegii !
Ps.. ostatnio wyrzuciłem antyszczepionkową sąsiadke za drzwi bo po powrocie z Polski...szydziła ,z testów na lotnisku..test był negatywny....niestety wpadła sie przywitać.....3 dni pozniej test pozytywny...iiiii wszyscy jej domownicy na kwarantanne i testy....ale ją przeklinali.....
....baba dalej twierdzi ze covid to ściema....idiotow nie sieją!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Sławek Nowak
(slawek002)
Wiking
witam,jeśli jeszcze żyjesz to proszę odnieś się czy nadal twierdzisz że szczypawa to eliksir?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Sławek Nowak
(slawek002)
Wiking
bojfraoszlo napisał:
[quote]...rozumiem żeś nie zaszczepiony grzmocie...stąd ten temat
...Nowy Rok mamy więc życzenia składamy...
...oby cie nie wpuscili do Norwegii !
Ps.. ostatnio wyrzuciłem antyszczepionkową sąsiadke za drzwi bo po powrocie z Polski...szydziła ,z testów na lotnisku..test był negatywny....niestety wpadła sie przywitać.....3 dni pozniej test pozytywny...iiiii wszyscy jej domownicy na kwarantanne i testy....ale ją przeklinali.....
....baba dalej twierdzi ze covid to ściema....idiotow nie sieją! witam, jeśli jeszcze żyjesz to proszę odnieś się czy nadal twierdzisz że szczypawa to eliksir na srovida który został wskrzeszony przez cwaniaków w US-ej by zarobić na takich wystraszonych jak ty, już w latach siedemdziesiątych studenci uczyli się o srovidach, na pejsbuku jest nawet obrazek z książką do nauczania o tej grypie ? i czy teraz nie wyrzuca ciebie ta baba nie zakłuta z przyczyn że może się zarazić od ciebie różnymi chorobami które dzięki twojej głupocie po tym ukłuciu obudziłaś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Sławek Nowak
(slawek002)
Wiking
slawek002 napisał:
[quote] bojfraoszlo napisał:
[quote]...rozumiem żeś nie zaszczepiony grzmocie...stąd ten temat
...Nowy Rok mamy więc życzenia składamy...
...oby cie nie wpuscili do Norwegii !
Ps.. ostatnio wyrzuciłem antyszczepionkową sąsiadke za drzwi bo po powrocie z Polski...szydziła ,z testów na lotnisku..test był negatywny....niestety wpadła sie przywitać.....3 dni pozniej test pozytywny...iiiii wszyscy jej domownicy na kwarantanne i testy....ale ją przeklinali.....
....baba dalej twierdzi ze covid to ściema....idiotow nie sieją! witam, jeśli jeszcze żyjesz to proszę odnieś się czy nadal twierdzisz że szczypawa to eliksir na srovida który został wskrzeszony przez cwaniaków w US-ej by zarobić na takich wystraszonych jak ty, już w latach siedemdziesiątych studenci uczyli się o srovidach, na pejsbuku jest nawet obrazek z książką do nauczania o tej grypie ? i czy teraz nie wyrzuca ciebie ta baba nie zakłuta z przyczyn że może się zarazić od ciebie różnymi chorobami które dzięki twojej głupocie po tym ukłuciu obudziłaś? dodam że nigdy nie miałem problemu z wsiadaniem do samolotu, jedynie musiałem mieć namordnik
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Sławek Nowak
(slawek002)
Wiking
slawek002 napisał:
[quote] bojfraoszlo napisał:
...rozumiem żeś nie zaszczepiony grzmocie...stąd ten temat
...Nowy Rok mamy więc życzenia składamy...
...oby cie nie wpuscili do Norwegii !
Ps.. ostatnio wyrzuciłem antyszczepionkową sąsiadke za drzwi bo po powrocie z Polski...szydziła ,z testów na lotnisku..test był negatywny....niestety wpadła sie przywitać.....3 dni pozniej test pozytywny...iiiii wszyscy jej domownicy na kwarantanne i testy....ale ją przeklinali.....
....baba dalej twierdzi ze covid to ściema....idiotow nie sieją! witam, jeśli jeszcze żyjesz to proszę odnieś się czy nadal twierdzisz że szczypawa to eliksir na srovida który został wskrzeszony przez cwaniaków w US-ej by zarobić na takich wystraszonych jak ty, już w latach siedemdziesiątych studenci uczyli się o srovidach, na pejsbuku jest nawet obrazek z książką do nauczania o tej grypie ? i czy teraz nie wyrzuca ciebie ta baba nie zakłuta z przyczyn że może się zarazić od ciebie różnymi chorobami które dzięki twojej głupocie po tym ukłuciu obudziłeś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Sławek Nowak
(slawek002)
Wiking
bojfraoszlo napisał:
...rozumiem żeś nie zaszczepiony grzmocie...stąd ten temat
...Nowy Rok mamy więc życzenia składamy...
...oby cie nie wpuscili do Norwegii !
Ps.. ostatnio wyrzuciłem antyszczepionkową sąsiadke za drzwi bo po powrocie z Polski...szydziła ,z testów na lotnisku..test był negatywny....niestety wpadła sie przywitać.....3 dni pozniej test pozytywny...iiiii wszyscy jej domownicy na kwarantanne i testy....ale ją przeklinali..... a do tych testów to nadal jesteś przekonany? nie doszło do ciebie jeszcze że to fałszerstwo?

....baba dalej twierdzi ze covid to ściema....idiotow nie sieją!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
trollu, napierdoliłeś się i wrzucasz posty o niczym, jak popadnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok