Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Wiesław Łukasiak Adam Walczak Jan Maryjan xxx yyy wieslaw oska Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo M@rek K@@@ Adamz Langhus Remigiusz Kluska Riggman KinkyLeon Kryszak Tomi6901 (2952 niezalogowanych)
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
lukwie33 napisał:
Jak lubisz zwierzęce porównania, to określenie baran pasuje do ciebie jak ulał! Typowy systemowiec! Jedzie na rzeź a naiwnie myśli, że zorganizowali mu wycieczkę! Paszporcik covidowy pewnie już jest co?

A'propos zwierzęcych porównań, to Twoje domysły są tak bardzo nietrafione i biedne, że raczej czuję się jak ta kaczka nad stawem, która to Tobie chleb rzuca
Daj już spokój, bo widzę, że Cię to męczy i idź lepiej do tego banku załatwić swój problem, zamiast tracić tu czas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
hei, nikt nie jest w stanie Ci pomóc, po 1/ tak jak pisze "mart enty" nie sposób zrozumieć o co Ci chodzi, piszesz m.in. "Wcześniej sam wykonywałem przelewy do Polski używając komputera." masz na myśli pewnie, że korzystałeś z nettbanku, ale to tylko domysły, 2/ piszesz także "Wcześniej sam wykonywałem przelewy że przepisy się zmieniły i mogę jedynie sprawdzać saldo na tel kom." a więc domyślam się że zabrano Ci możliwość korzystania z nettbanku, to też tylko domysły. Nie piszesz tego wprost. Nie piszesz także czy masz dostęp do logowania poprzez aplikację. Jeśli chodzi o to dlaczego bank nie zrealizował Twojego przelewu (dyspozycji bankowej) to NIKT tego nie wie oprócz banku. Jeśli dzwonisz do banku to musisz czekać do skutku, to że ktoś oddzwoni jest mało prawdopodobne. Jeśli nie chcesz płacić za rozmowę to najlepiej spytać na Chatbota, jeśłi on nie będzie mógł Ci udzielić odpowiedzi na Twoje pytania to przełączy Cię do konsultanta a . Ale musisz być zalogowany. Na marginesie, obrzucasz ludzi inwektywami, a mart enty ma zupełną rację, nie dość, że nie sposób Cię zrozumieć, to jeszcze popełniasz podstawowe błędy ortograficzne zamiast banku Grong Sparebank piszesz coś dziwnego, zamiast konto bankowe piszesz kąto. Ja dziękuję za zwrócenie mi uwagi jeśli coś źle napiszę, TY natomiast nawet nie potrafisz się przyznać do błędów, nie wspominając o podziękowaniu. W każdym bądź razie to coś w banku to KONTO bankowe a nie kąto


Po srozwidzie zabrali mi tę możliwość mówiąc, że przepisy się zmieniły i mogę jedynie sprawdzać saldo na tel kom. Poszedłem więc do banku aby wykonać przelew do Polski. Wypełniłem odpowiednią dyspozycję z podaniem wszystkich niezbędnych danych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
a ten wirus nazywa się Koronavirus (COVID-19)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
nie prosciej zmienic bank
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
napisał:

. (Gabryś się raczej nie szanuje )

Ech szkoda Mi już na ciebie Słusznych Inwektyw i tak dalej.
Ponieważ, jeżeli kogoś oceniasz negatywnie po Banku to i tak nosisz DUPĘ, powyżej swoich gładkich zwojów i dlatego tak ciężko jest tobie akceptować innych poza sobą samym.
- Już to parę razy tu pisałem, jednak dla ciebie napiszę JESZCZE RAZ.
Ja swoje konto w SpareBank1-NordNorge, posiadam od 2006-roku.
Dokładnie w tym samym, co moja Norweska była Firma.
To firma, pomogła mi założyć moje konto i pomimo tego iż miałem wtedy, tylko tymczasowy numer personalny -D-, to OTRZYMAŁEM JUŻ WTEDY, KARTĘ BANKOMATOWĄ ZE ZDJĘCIEM.
Dlatego jak zwykle z własną powyższą opinią "wal się o kant własnej dupy" , może wtedy pęknie i zejdzie na własne miejsce odsłaniając twoje gładkie zwoje.
W co wątpię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
lukwie33 napisał:
Moje pytanie brzmiało prosto: Czy ktoś miał takie doświadczenia z jakimś bankiem?
Twój Bank > Grong Sparebank < to malutki regionalny Prywatny bank .
Coś takiego samego jak we polandii >Kasy Stefczyka< lub inne parabanki.
Ten twój bank, nie ma nic wspólnego z >SpareBank1<.
Dlatego też wszystkie czynności musisz teraz wykonywać tylko w tej siedzibie gdzie zakładałeś konto
Twój dostęp do netbanku, został być może zablokowany, ponieważ posiadasz -D- numer i nie odświeżyłeś go na stronie >altinn,no< lub innej.
Sam napisałeś iż byłeś we polandii ponad 1,5- roku, dlatego też
Urząd skarbowy, zawiesił tobie -D- numer, który co roku trzeba osobiście odświeżać, a KAŻDY bank w Norge MUSI zasięgać informacji w skatt co do statusu utlandów.
To jest państwowa ustawa przeciwko tzw. "praniu brudnych pieniędzy".
Również być może twój bank zawiesił działalność netbanku.
Jednak to już musisz sam sprawdzić w banku osobiście, jeżeli nie możesz z nim prowadzić konwersacji przez NET.
To tyle z mojej strony, więcej moja wiedza nie łapie w tym konkretnym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
bg38 napisał:
W każdym bądź razie to coś w banku to KONTO bankowe a nie kąto

W każdym razie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Sarpis
(Sarpis)
Nowicjusz
Asikhb napisał:
bg38 napisał:
W każdym bądź razie to coś w banku to KONTO bankowe a nie kąto

W każdym razie.



Kazdy pisze i czyta jak umie. Albo jak moze - Albo i jedno i drugie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok