Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
JLK21 napisał:
Hilton napisał:
Tak, tak, wlasnie tak...a co to karta kredytowa? Buhahah. Tylko ze aktualnie nie ma jeszcze rozliczenia z 2011 roku i system wzial pod uwage rok 2010 i dlatego "ODRZUCIL aplikacje".

Zegnam, bo nie mam juz sil sie smiac.


to dopiero od 2010 wyciagasz 35k brutto?? i dlatego bank odrzucil wniosek?? mialem sie nei wtracac ale cos krecisz albo nie piszesz wszytskiego albo masz bujna fantazje.... dadza Ci 30k spokojnie nawet jak masz middels risiko i masz zarobki.... cos narozrabialas w przeszlosci i jeszcze nie przyschlo a teraz zrzucasz ze to dlatego bo selvangivelsen za zeszly rok jeszcze nie gotowe.. ech... to z ostatnich lat brane sa dane pod uwage a nie Twoje chwilowe przychody z ostatnich dni... mysl troche kobieto....


JLK nie szukaj drugiego dna, bo go nie ma. Wczesniej nie pracowalam na caly etat, od 2011 to sie zmienilo. I nie zrzucam nic na selvangivelse, po prostu napisalam tu na forum, ze tak sobie z marszu wypelnilam jeden z wnioskow, ktore podali inni. Wpisalam tam dane dotyczace zatrudnienia, ilosci przeprowadzek, stanu cywilnego, czynszu, numeru buta itp. I po analizie dostalam info , ze wniosek zostal odrzucony i jesli mam pytanie to moge sie z nimi skontaktowac. Ale nie kontaktowalam sie, bo nie potrzebuje tej pozyczki. Chociaz ciekawi mnie dlaczego zostal odrzucony i troche mnie to nawet rozbawilo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Śnieżka)
Wiking
Fajnie się to czyta, ale tylko na początku
Dajcie sobie spokój i zróbcie to pranie brudów w jakimś ustronnym miejscu.
To jest po prostu żenada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
A jak jest z oprocentowaniem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Jeśli już ktoś musi wziąć chwilówkę, warto poszukać odpowiedniej firmy pożyczkowej. Tutaj można przeczytać więcej na ten temat dobrapozyczka24.pl/jak-dobrze-wybrac-fir...a-udzieli-chwilowki. Może akurat dla kogoś taki tekst będzie pomocny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Morgenstern
(Morgenstern)
Wiking
Kazdy bank norweski dziala na zasadzie lichwy tu tak jak i inne cuda norweskiej "mysli"odbywaja sie ku ogolnej aprobacji ich spoleczenstwa ale nie powinno to dziwic biorac pod uwage gdzie tkwili jeszcze 30 lat temu
TO NIE SZYDERA A WYRAZY WSPOLCZUCIA
REFORMOWALNOSC, NOWOCZESNOSC EMPATIA=SKRAJNA RESOCJALIZACJA
TAK POWINNO BRZMIEC HASLO PRZEWODNIE W PROSPEKCIE O TYM KRAJU
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok