Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Transport na lotnisko Torp - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty N O boj fra oszlo sebastian nnnn Onty_Ja_Gabriel_3. Maciej Trzcinski Mariola Majchrowska (1038 niezalogowanych)
2 Posty
Rolek46
(Rolek46)
Wiking
Witam wszystkich potrzebuję pomocy w transporcie na lotnisko Torp w Piątek rano mam lot o 8:20 do Wrocławia nie jestem zmotoryzowany więc transport musi mnie zabrać spod domu w Sylling
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Rolek46 napisał:
Witam wszystkich potrzebuję pomocy w transporcie na lotnisko Torp w Piątek rano mam lot o 8:20 do Wrocławia nie jestem zmotoryzowany więc transport musi mnie zabrać spod domu w Sylling
Widzisz, gdyby twój szefcio, przyjął mnie do pracy, oraz załatwił pokój, to miałbyś transport, a tak "zimne nóżki" od tamtej pory, gdy u was byłem, szanowny pan nie odbiera umyślnie telefonu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Rolek46 napisał:
Witam wszystkich potrzebuję pomocy w transporcie na lotnisko Torp w Piątek rano mam lot o 8:20 do Wrocławia nie jestem zmotoryzowany więc transport musi mnie zabrać spod domu w Sylling
Widzisz, gdyby twój szefcio, przyjął mnie do pracy, oraz załatwił pokój, to miałbyś transport, a tak \"zimne nóżki\" od tamtej pory, gdy u was byłem, szanowny pan nie odbiera umyślnie telefonu.


Ale Ty jesteś pierdolnięty Gabryś. Oczekujesz tu bezinteresownej pomocy, kiedyś oferowałeś podwózkę za opłatą, a teraz robisz wyrzuty kolesiowi za jego szefa. Ty naprawdę czytasz sam siebie? Może zaoferuj chłopakowi podwózkę, za określoną cenę, zamiast pierdolić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał: Ale Ty jesteś pierdolnięty Gabryś. Oczekujesz tu bezinteresownej pomocy, kiedyś oferowałeś podwózkę za opłatą, a teraz robisz wyrzuty kolesiowi za jego szefa. Ty naprawdę czytasz sam siebie? Może zaoferuj chłopakowi podwózkę, za określoną cenę, zamiast pierdolić?
Tak czytam sam siebie i akurat wiem co napisałem.
Ponieważ gość dał ogłoszenie iż poszukuje pracownika i może załatwić tani kwaterunek właśnie w tym Sylling.
Ponieważ mam zepsute auto /brak gotówki na naprawę w warsztacie/ i wiadomo iż szukam kwaterunku, odpowiedziałem na to ogłoszenie, /MIAŁBYM DWA W JEDNYM/ gość zaakceptował i zaprosił na rozmowę.
Spakowałem to i owo i pojechałem na wycieczkę za pracą i kwaterunkiem.
Wstałem o 4:30 i dojechałem na miejsce gdzieś koło 9-10. ponad 80-kilometrów, pociągiem i autobusami.
I owszem, było miło i tematycznie, nawet gość dał zarobić, skoro już się przyturlałem taki szmat drogi.
Brygada całkiem sobie, przez parę godzin żadnego przekleństwa.
Gość obiecał dać wiążącą odpowiedź, a już zwłaszcza w sprawie kwaterunku.
I CISZA tak jak napisałem wyżej.
A Dzwoniłem Parę razy!!!, przez parę dni!!.
Wystarczyło odebrać i powiedzieć iż trafił się młodszy i dał mu ten kwaterunek, wiadomo Sylling.
Gdybym miał tą prac, nawet dorywczą, to była by forsa na sprzęgło i już dawno auto było by sprawne.
A tak siedzę sobie w polandii i czekam na 2 rentę, by zapłacić za zamówione już części.

Dlatego nie mogę umówić się na żaden transport ponieważ auto "stoi nadal na kołkach".

Bardzo szybko oceniasz inne wypowiedzi, tak po łebkach.
Niemniej inaczej nie było by tego mojego drętwego tłumaczenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok