Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kąto w banku - Norwegia

Czytali temat:
renata gustavsen Darek zielinski Jan Maryjan Roman Wysocki mart enty boj fra oszlo noregg jacek lytaw Paul Paul Onty_Ja_Gabriel_3. lukasze Slawek36 Bukasz (2066 niezalogowanych)
1 Post
Andrzej Zurawski
(AndrzejZurawski1)
Wiking
Witam wszystkich, może ktoś wie czy gdzieś można założyć kąto w banku na dowud osobisty, zwykle kąto nie internetowe?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...temat wałkowany z 1000 razy od początku tego forum..
...wpisz w wyszukiwarce po(ż)(ą)dane hasło...internet już sobie poradzi....
..Ps. jak (ź)eś się tu zarejestrował byku?....pardon....,,sadz(ą)c takie byki ortograficzne??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
renata gustavsen
(ren1706)
Nowicjusz
masz na mysli konto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...prawdopodobnie chodzi mu o ..konto...
...to i tak połowa problemu....żaden pracownik nie zaryzykuje otwarcia kąta na dowud...to może być poważny błąd...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
AndrzejZurawski1 napisał:
Witam wszystkich, może ktoś wie czy gdzieś można założyć kąto w banku na dowud osobisty, zwykle kąto nie internetowe? NIE nie można założyć zwykłego ani też niezwykłego kąta, ponieważ w kącie to się przeważnie stoi za karę. Inna sprawa to taka iż dzisiaj wszystkie KONTA mają obsługę internetową.
Jak masz taką możliwość, to załóż przez net, a kartę z kodami i tak otrzymasz zwykłą pocztą w dwóch kopertach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
AndrzejZurawski1 napisał:
Witam wszystkich, może ktoś wie czy gdzieś można założyć kąto w banku na dowud osobisty, zwykle kąto nie internetowe?
Z Pitagorasem pogadaj. On Ci doradzi. Tylko nie wiem, czy jeszcze bywa na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
bodys napisał:
AndrzejZurawski1 napisał:
Witam wszystkich, może ktoś wie czy gdzieś można założyć kąto w banku na dowud osobisty, zwykle kąto nie internetowe?
Z Pitagorasem pogadaj. On Ci doradzi. Tylko nie wiem, czy jeszcze bywa na forum



...jak ma go znależć,jeżeli piszesz z błędem...?.....PITAGOLAS to wg niego zapewne jest poprawna pisownia..-.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...albo po słowiańsku
...PIETIA GOLAS...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
AndrzejZurawski1 napisał:
Witam wszystkich, może ktoś wie czy gdzieś można założyć kąto w banku na dowud osobisty, zwykle kąto nie internetowe?

Czekam na zdjęcie zaświadczenia o założeniu "kąta na dowud" na Twoim profilu. Ewentualne zdjęcie włosów na dupie możesz sobie darować
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok