Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
W Polsce będzie o wiele taniej. Nie wiem ile kosztuje transport, ale zamawiałąm ostatnaio meble kuchenne do mojego mieszkania w PL i raczej tutaj nie kupiłabym mebli w tej cenie.... Nie ma na to szans.
Trudno jest napisać przy tym jaka jest cena mebli. Kuchnię można zrobić za 5.000, ale rownie można zrobić za 100.000. Wszystko zależy od tego jakie będą materiały, jakie sprzęty, z czego blat, co między szafkami, czy na zamówienie u stolarza czy z sieciowki.

Ja meble kupowałam w Leroy Merlin. NIe zapłaciłam za meble kuchenne dużo, a jestem zadowolona z ich wykonania. Raczej w podobnej cenie nie zamówiłabym mebli w studio mebli kuchennych. A tutaj i tutaj mamy fronty z mdf, jak również blat z laminatu. Tak więc jaki jest sens przepłacania? W sklepie Leroy Merin też można meble zaprojektować z projektantem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Kamila"Gwiazda"&Angela
Kim jesteś lub kim chcesz być? Reklamą bez pokrycia? Marketing się liczy, ale tylko wtedy, jeśli nie zapomina się o produkcie... O tej osobie, którą widzę za zdjęciem z twoim ulubionym filtrem... Czy to kim jesteś i to, za kogo chcesz, żeby cię uważano - się rozjeżdża? Czy jesteś równie stabilną emocjonalnie? Zaradną i interesującą osobą jak twój profil? Czy swoje problemy rozwiązujesz równie sprawnie, jak dajesz super rady sama - sobie w komentarzach? Czy po “okresie próbnym” robisz wciąż dobre wrażenie?
Dopóki odpowiedź na te pytania brzmi: „Nie”, to będziesz tylko pięknym spotem reklamowym... Billboardem w centrum miasta, sprytną reklamą kontekstową, ale taką, która sprzedaje tylko raz...
Dla dobrych relacji międzyludzkich to za mało...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok