Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

jak wyjechać z no. - Norwegia

6 Postów
Robert Kowalik
(RobertKowalik)
Wiking
komuna....cofali dzisiaj wszystkie auta z promu larvik-hirtshals bez konkrętnego uzasadnienia, masakra, chyba brak murzynów do roboty w no. Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kauczukowy
(Kauczukowy)
Wiking
czy jest jakas inna opcja teraz na wyjazd z norwegi na kołach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Kauczukowy napisał:
czy jest jakas inna opcja teraz na wyjazd z norwegi na kołach?Z Norge można swobodnie wyjechać, na granicy Norweskiej NIKT nic nie sprawdza, inna sprawa to czy w tym samym czasie Szwedzi nie sprawdzają.
Z tego co wiem by wiecheć do Szwecji trzeba mieć aktualny ujemny test który trzeba wykonać w Norge i który jest ważny 20-24 godziny.
Jeżeli takiego testu się niema to Szwedzi cofają auto, i tak było i jest właśnie na promie do Szwecji.
Taki test wyjazdowy jest płatny.
Ile i gdzie, to nie wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
RobertKowalik napisał:
komuna....cofali dzisiaj wszystkie auta z promu larvik-hirtshals bez konkrętnego uzasadnienia, masakra, chyba brak murzynów do roboty w no. Pozdrawiam wszystkich. Jak nie miałeś aktualnego płatnego testu wyjazdowego /ujemnego/ to ciebie cofnęli proste jak drut zwinięty w kłębek.
By wjechać do Szwecji lub Danii, trzeba mieć ujemny test który jest ważny 20-24 godziny i to tyle co cztery motyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Robert Kowalik
(RobertKowalik)
Wiking
szwedzi zamkneli wszyskie granice
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Robert Kowalik
(RobertKowalik)
Wiking
Mialem wszystko co potrzebne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Robert Kowalik
(RobertKowalik)
Wiking
cofali wszystkich procz tir
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
RobertKowalik napisał:
cofali wszystkich procz tir
Na Szwedzkiej i Duńskiej stronie granicznej, nic nie pisze o całkowitej blokadzie dla indywidualnych kierowców.
Coś na tym promie musiało być nie tak, skoro prywatne auta były cofane i na pewno nie robili to Norwescy celnicy, tylko Duńska obsługa graniczna na statku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Robert Kowalik
(RobertKowalik)
Wiking
W związku ze zmianami w norweskich przepisach COVID-19 z przykrością informujemy, że Państwa podróż została odwołana. Superspeed, handel między Norwegią a Danią, od 2 marca 2021 r. Będzie tymczasowo zezwalał tylko na ruch towarowy na pokładzie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z obsługą klienta tel. +4722944200 czynna od 10.00-17.00. Pozdrawiam Color Line

taką dostaliśy odpowiedz, kazdy kierowca dostal taka karteczke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
na stronie colorline.no pisze wyraźnie i dobitnie "Color Line innstiller midlertidig passasjertrafikken fra Danmark til Norge, mens den samfunnskritiske godstransporten går uendret. Årsaken er en uklarhet om hvordan regelverket for innreise og karanteneplikt skal håndteres for skip med passasjerer til Norge."
Powyższe potwierdza to co napisałeś, ruch samochodów osobowych został całkowicie wstrzymany na trasie Dania-Norwegia. Natomiast odwrotnie
Reise til Danmark
Du kan reise inn i Danmark hvis du har et anerkjennelsesverdig formål med reisen og fremviser dokumentasjon på en negativ Covid-19-test (enten hurtigtest eller PCR-test) ved innreise. Det samme gjelder hvis du må reise gjennom Danmark for å komme til et annet land (transitt). Testen må være gjennomført mindre enn 24 timer før innreise. Det er ikke mulig å teste seg på våre terminaler ved utreise. Personer som ikke kan fremvise dokumentasjon på negativ test, nektes å reise med Color Line.
Er du dansk statsborger, eller har bopel registrert i det danske folkeregisteret, kan du alltid reise til Danmark uten å fremvise en negativ test ved innreise til Danmark.
Alle er pålagt testing innen 24 timer etter innreise. Det er noen unntak, se unntakene her
Alle pålegges 10 dagers isolasjon etter innreise. Isolasjon kan avbrytes når negativt resultat av PCR-test tatt tidligst på fjerdedagen etter innreise foreligger.
Czyli trzeba mieć test, waży powód żeby jechać (dotyczy też tranzytu) , test po przybyciu do Dani i 10 dniowa karantanna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok