Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

I - Norwegia

Czytali temat:
mart enty boj fra oszlo Mariusz 1901 Onty_Ja_Gabriel_3. Megip GACEK GACEK (1359 niezalogowanych)
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
I
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..nie reklamuj nie reklamuj..
...ostatnio kreci same kaszany....
...a to co plecie w wywiadach..to szkoda slow...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
I
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
GACEK1981 napisał:
Ale prawdziwe
Nawet jego pseudonimu nie potrafisz poprawnie napisać. Prawdziwy Polaku wyzywający Gabrysia od putinowców pajacu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
Pajac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
Bo mam kulturę i szanuje ludzi ,którzy szanują też
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
napisał:
L

Kompleksy nakazały Ci skasować pierwszy post z błędem? A tak wypominałeś Gabrysiowi kasowanie postów.
Niepotrzebnie.
Błędy popełniasz w każdym swoim poście.
Więc powinieneś iść za ciosem i skasować wszystkie swoje posty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
Zaprosiłem do znajomych ciebie idziemy na priv i dawaj adres wpadnę na kawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał: napisał:L
Kompleksy nakazały Ci skasować pierwszy post z błędem? A tak wypominałeś Gabrysiowi kasowanie postów.
Niepotrzebnie.
Błędy popełniasz w każdym swoim poście.
Więc powinieneś iść za ciosem i skasować wszystkie swoje posty.

Ja swoje DWA posty, skasowałem w Temacie o urlopie macierzyńskim tylko i wyłącznie dlatego, ponieważ były zwykłą pyskówką i nic nie wnosiły do tamtego tematu.
A co skasowałem, to jest widoczne w waszych powtórzeniach, które nadal tam są zamieszczone.

Nauczono mnie bardzo dawno temu iż z nazwiska, NIEMOŻNA SOBIE DWOROWAĆ ponieważ jest to poniżej godności.
Dotyczy to zwykłych ludzi, a nie polityków, ponieważ oni sami sobie ubliżają i są sprzedajni bardziej niż najgorsze prostytutki, chociaż one mają swoją godność zawodową.
A polityk takiej godności niema.
Każdy nosi swoje nazwisko po przodkach i trzeba je szanować.
Osoby które ubliżają nazwiskowi oponenta, sami nie szanują swojego i są zwykłymi szmatami, a już zwłaszcza takie, które na podstawie nazwiska mówią iż dana osoba nie jest Polakiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
GACEK1981 napisał:
Lubię być dokładniejszy i trzeba się poprawić, a napewno nie spadne jak Gabi.I co do mojej osoby twoje wypowiedzi są na jego poziomie .Masz ponad tysiąc postów, a większość poświęcone hejty na biednych ludzi tak jak Gabi.pewnie nawet nie pracujesz tylko ciągniesz nav albo co innego w piwnicy tak jak Gabi w piwnicy.jesteście zwykłymi hejtami forumowymi. A szkoda że Polak Polakowi wrogiem za granicą.To jest przykre ale prawdziwe.Ja mam przyjaciół kolegów i koleżanki, ale ty i Gabi jesteście tacy sami.Potraficie tylko obrażać ludzi którzy bronią słabszych. Mam nadzieję że ta karma wróci do was szybko.Ja przynajmniej ciężko pracuję bo tak mnie życie nauczyło,jak byłem głodny.dobranoc i miłego wieczoru idę spać do jutra.
Pierdolicie Hipolicie, jak większość nowicjuszy na tym forum.
A jebię jak bure suki tylko tych, którzy na to zasłużyli poziomko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok