Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

cOVID WJAZD BEZ TESTÓW? - Norwegia

Czytali temat:
dezyderiusz rosa Marek Rudnik mirrek kuchta Grzegorz G mart enty boj fra oszlo SYLWESTER ROGOWSKI grzesiek69 Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. Mateosad marcin124 Talic Gracjan20 ;) (1751 niezalogowanych)
12 Posty
Talic
(Talic)
Wiking
WJADE DO NORGE BEZ TESTOW NA COVID? SKORO I TAK ROBIA TESTY U SIEBIE NA KWARANTANIE?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Talic napisał:
WJADE DO NORGE BEZ TESTOW NA COVID? SKORO I TAK ROBIA TESTY U SIEBIE NA KWARANTANIE?Wejdź na stronę Norweskiego Konsulatu w polandi i poczytaj.
Skoro OLEWASZ wszystkie inne informacje które są obecnie zamieszczane wszędzie w tej sprawie, a już zwłaszcza na tym portalu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Talic
(Talic)
Wiking
nie że olewam po prostu nie wydaje mi to logiczne... robie test ktory jest wazny 72h a pozniej i tak go musze powtorzyc i jeszcze zapłacic wiecej z tytułu kwarantany...zreszta w covida nie wierze...co jeszcze bardziej przyćmiewa mój rozsądek -ze wogóle sie bawie w teatr który urządzają nam dziś politycy pod przykrywką bezpieczeństwa...nie długo bendą chceili nam zajrzeć nawet w Dupe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...zapraszamy do Norwegii niedowiarku
...gwarantuje ,ze kazdy cymbal zostanie odeslany do lojczyzny...
..to chyba jedyna mozliwosc zeby niedowiarek przekonal sie ze wirus istnieje...czyli na wlasnej skorze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Talic napisał:
-ze wogóle sie bawie w teatr który urządzają nam dziś politycy pod przykrywką bezpieczeństwa.

To sie nie baw.

Talic napisał:
.nie długo bendą chceili nam zajrzeć nawet w Dupe.

I nie mecz dupy.

Talic napisał:
zreszta w covida nie wierze...co jeszcze bardziej przyćmiewa mój rozsądek

Wybierz kraj w ktorym nie ma ograniczen w zwiazku z covid i po sprawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok