Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

nowotwór nerki - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O grzegorz zawadzki Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo jacek2000-70 Mariusz 1901 Miro vski Emila Przybylska Elwi Marta K (3438 niezalogowanych)
35 Postów
grzegorz zawadzki
(gllugas)
Nowicjusz
Witam mam pytanie czy jest w Norwegii odpowiednik Zrzutki lud Siępomaga. Chory na raka potrzebuję pomocy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
gllugas napisał:
Witam mam pytanie czy jest w Norwegii odpowiednik Zrzutki lud Siępomaga. Chory na raka potrzebuję pomocy W Norge, jeżeli pracujesz legalnie i jesteś ubezpieczony a lekarz zdiagnozuje jakąkolwiek chorobę, to leczenie jest darmowe.
Jeżeli szukasz jałmużny, to sięgnij na polskie portale związane z takim zarabianiem na naiwności innych.
Tu wątpię by był taki złodziejski indywidualny portal, zbierający dla indywidualnych speców od lekkiej kasy.
Niemniej mogiem siem mylać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
grzegorz zawadzki
(gllugas)
Nowicjusz
O widzę ze odezwał się prawdziwy Polak katolik - zawistny cynik ,hipokryta, który z góry zakłada za ktoś chce lekko zarobić kasę. To że ma darmową opiekę w Norwegii to jeszcze o niczym nie świadczy . A co jeśli stracił prace i jest na dagpenger? Jego żona nie pracuje , ma dwoje dzieci na studiach za które trzeba zapłacić. W Polsce musi kupić nowy materac ortopedyczny, pralkę antybakteryjną i utrzymać dwa domy. Nie życze Ci tego co spotkało mojego kolegę i nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
gllugas napisał:
O widzę ze odezwał się prawdziwy Polak katolik - zawistny cynik ,hipokryta, który z góry zakłada za ktoś chce lekko zarobić kasę. To że ma darmową opiekę w Norwegii to jeszcze o niczym nie świadczy . A co jeśli stracił prace i jest na dagpenger? Jego żona nie pracuje , ma dwoje dzieci na studiach za które trzeba zapłacić. W Polsce musi kupić nowy materac ortopedyczny, pralkę antybakteryjną i utrzymać dwa domy. Nie życze Ci tego co spotkało mojego kolegę i nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie
No to ten kulega jest faktycznie bidny jak niejaka mysz kuscielna, jak już tak szafujesz tą religią, która w tym pszypatku nijak siem ma do tego tematu.
Dobrze że nie ma jeszcze trzeciego domu i trzech kochanek, inaczej trzeba by założyć konto żebracze w USA.
- Jak stracił pracę i ma dagpenger to ma się bardzo dobrze, w stosunku do innych bez tego świadczenia.
- Dzieci są dorosłe i za studia powinni płacić same.
Tak właśnie jest w Norge tu każdy student bierze kredyt studencki a rodzice jeżeli chcą to pomagają, a nie jak w chorej polandi gdzie muszą utrzymywać darmozjada do 24 roku życia a on na studiach ćpa i baluje.
Są rodziny tu w Norge, które mają jeszcze gorzej i nie żebrzą na forach.
- Pralka
- Materac
- i co jeszcze? może elektryk bo nóżki bolą.

Ja mam tylko skromną rentę Inwalidzką, właśnie związaną z powikłaniami moczowymi, jeżdżę co tydzień do Oslo na drogie wlewki TU W NORGE DARMOWE / w polandi jeden zastrzyk to 700zł nierefundowany/ i wstyd mi wystawić rachunek za dojazd za 2x60km.
A ty mi pieprzysz głodne kawałki.
Weź się ogarnij
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
gllugas napisał:
Witam mam pytanie czy jest w Norwegii odpowiednik Zrzutki lud Siępomaga. Chory na raka potrzebuję pomocy
W sumie chyba nie ma.
Jest cos takiego jak:
bidra.no/
Ale to chyba sie nie nadaje, bo to glownie pomoc dla projektow.
Moze sa jakies grupy na facebook?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
grzegorz zawadzki
(gllugas)
Nowicjusz
Z kończ pierdolić i zacznij żyć .Nie znasz sytuacji to nie komentuj. A to ze jesteś nieudacznikiem i niczego nie potrafisz sobie ogarnąć to twój problem. Dzięki takim ludziom jak ty my Polacy nie potrafimy trzymać się razem a tym bardziej pomagać sobie w trudnych chwilach. Przywlekliście za sobą z Ludowej ojczyzny najgorsze cechy -zawiść , byle komuś dojebać i tryskacie tym na każdym kroku. Nie pozdrawiam ale dużo zdrowia życzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
grzegorz zawadzki
(gllugas)
Nowicjusz
Dzięki za info poszukam jeszcze. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...do gllugas
...na nadmiar kultury osobistej napewno nie narzekasz
..tamtem tez moze byl zbyt nachalny
...jakkolwiek jedno jest pewne..chlop jest chory i ma darmowe leczenie w Norwegii zagwarantowane...zasilek tez ma zagwarantowany
...pytanie brzmi...na co dokladnie mialaby byc ta zbiorka...precyzyjnie
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
grzegorz zawadzki
(gllugas)
Nowicjusz
Może mnie i trochę poniosło. Zadałem proste pytanie nie prosząc o żadną pomoc , a tu od ręki znalazł się mądrogłupi który zaczął obrażać mojego kolegę i jego dzieci. A wystarczyło odpowiedzieć tak lub nie i tyle w temacie . Kolega sam sobie zorganizuje zbiórkę w Polsce. A tak na marginesie to materac jest mu potrzebny do choruje na ZZSK
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..oczywiscie wspolczujemy choremu
...jednak gdy zbiorke w Polsce opisze uczciwie i powie o swoich zarobkach(zailek w przeliczeniu na pln)..hmmm to moze byc malo darczyncow...
...osobiscie to polecam kredyt konsumpcyjny,bo przeciez ma zdolnosc kredytowa..tak bedzie uczciwiej ...a gdy mimo tego srodkow bedzie malo na ten materac i pralke antybakteryjna no bo przeciez nie na edukacje doroslych dzieci i niepracujaca zone(zdrowa tak? a dzieci odchowane,bo sa na studiach)...
Ps...moj sarkazm wynika tylko z tego ,ze takowez zbiorki powinne dotyczyc ludzi najbardziej potrzebujacych....w tej sytuacji to nawet warto wziasc dziekanki i pojsc do pracy,zona takze ,zeby odciazyc jednego zywiciela familii...podsun to koledze pod rozwage
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok