Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
zofia2005 napisał:
A wie ktoś może jak wygląda procedura na lotnisku w Oslo. Muszę przylecieć na kilka dni do męża.
Wpuszczą mnie bez problemu czy muszę mieć jakieś dokumenty ?

Nie wiem osobiście jak jest na lotniskach, nie latam, tylko jeżdżę swoim autem.
Niemniej z tego co mówią w kolektywie domowym, to do tej pory, nie było żadnego problemu przy wysiadaniu na lotnisku docelowym, o ile oczywiście dostało się na pokład podczas wylotu.
Oczywiście z dokumentów trzeba mieć bezwzględnie aktualny Dowód Osobisty lub Paszport.
Jeżeli na lotnisku wylotowym, robią testy i wydają dokument na test to OSOBIŚCIE, proponuję taki test zrobić i pobrać dokument, nawet jak jest jakakolwiek znośna opłata.
Pamiętać trzeba iż CELNICY na lotniskach nie są debilami i dokładnie wiedzą jakie są procedury na innych lotniskach podczas wylotów.

Również Osobiście proponuję po przylocie do Norge Poddać się na lotnisku testom o ile są akurat wykonywane!!!.
NIE OMIJAJCIE STANOWISKA TESTÓW!!!
Pamiętać trzeba iż Norge to Państwo Policyjne, / przyjazne, jednak bezwzględne/ jeżeli nie stosuje się do wydanych zaleceń.
Nooo to tyle z mojej strony na teraz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bg38 napisał:
jeśli chodzi o wpis o treści \\\"Dokładnie tak samo jak do tej soboty. \\\" to jest on nieprawdziwy, każdy kto czyta ze zrozumieniem artykuły na ten temat to wie, że od tej soboty OBOWIĄZUJE nas 10 dniowa kwarantanna, wcześniej nie, jak się miało negatywny test to można było iść do pracy po przyjeździe do NO i powtarzać testy co 3 dni - poniżej wpis ze strony FHI
\\\"Utenlandske arbeidstakere som i de siste 10 døgnene før de kommer til Norge har oppholdt seg i områder med særlig høyt smittenivå, vil fra midnatt natt til lørdag 31. oktober ikke lenger få unntak fra karanteneplikten ved innreise. Arbeidsreisende som benytter seg av andre unntak enn covid-19-forskriftens § 6 c fortsatt kan benytte disse selv om de kommer fra et område med forhøyet smitte.\\\"
Tak, tak znam ten tekst.
Ty nadal czytaj tą \"prasę pseudo rządową\" i trzymaj się ściśle jej wytycznych, tylko nie powielaj tych bzdur dalej.
Ja natomiast Osobiście, przekraczam granicę co najmniej raz w tygodniu w obie strony i wiem na bieżąco, co się dzieje akurat na granicy drogowej.
Jest dokładnie tak jak już napisałem wyżej i nawet wczoraj, żaden celnik nie zwrócił na mnie uwagę , a wjeżdża się przez specjalną bramkę z odpowiednimi informacjami .
Co, jak i dlaczego, tak a nie inaczej.
I tyle z mojej praktycznej strony, na temat tej pseudo kwarantanny.

No tu w tym poście, to Gabryś popisałeś się pierwszorzędną polszczyzną panie grammar nazi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Kamillo85 napisał:
Czyli nikt nie sprawdza i nie pilnuje tej kwarantanny
A po co ktos ma sprawdzac i pilnowac? Dostajesz wytyczne co i jak masz robic i ROBISZ. Czy robisz tylko pod presja sprawdzania i kontroli? Kamillo debillo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok