Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wyjazd do Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Michał Kowalski Kamil Es. Bogusia Trella Altare (1904 niezalogowanych)
1 Post
Bogusia Trella
(BogusiaTrella)
Wiking
Cześć, witajcie.
Chciałabym wybrać się w tym roku na wakacje zobaczyć piękne norwsekie fiordy. Czy jesteście w stanie udzielić mi informacji gdzie najlepiej (najtaniej i najbliżej) się zatrzymać? Co powinnam wiedzieć przed wyjazdem? Co muszę koniecznie zobaczyć? Itp
Z góry dziękuję za pomoc
Bogusia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Bogusia!
Z tego co wiem, o turystycznych wyjazdach do Norwegii możesz na razie zapomnieć. Na granicy kontroluje się prawo pobytu w kraju fiordów. Istnieją od tego wyjątki, np. rodzice odwiedzający dzieci, dyplomaci.
Przedyskutuj sprawę wyjazdu ze swoim prawnikiem, aby uniknąć niemiłego zaskoczenia w postaci zawrócenia na lotnisku czy przejściu granicznym.
k.
BogusiaTrella napisał:
Cześć, witajcie.
Chciałabym wybrać się w tym roku na wakacje zobaczyć piękne norwsekie fiordy. Czy jesteście w stanie udzielić mi informacji gdzie najlepiej (najtaniej i najbliżej) się zatrzymać? Co powinnam wiedzieć przed wyjazdem? Co muszę koniecznie zobaczyć? Itp
Z góry dziękuję za pomoc
Bogusia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
ExtinctionR napisał:
Bogusia!
Z tego co wiem, o turystycznych wyjazdach do Norwegii możesz na razie zapomnieć. Na granicy kontroluje się prawo pobytu w kraju fiordów. Istnieją od tego wyjątki, np. rodzice odwiedzający dzieci, dyplomaci.
Przedyskutuj sprawę wyjazdu ze swoim prawnikiem, aby uniknąć niemiłego zaskoczenia w postaci zawrócenia na lotnisku czy przejściu granicznym.
k.
BogusiaTrella napisał:
Cześć, witajcie.
Chciałabym wybrać się w tym roku na wakacje zobaczyć piękne norwsekie fiordy. Czy jesteście w stanie udzielić mi informacji gdzie najlepiej (najtaniej i najbliżej) się zatrzymać? Co powinnam wiedzieć przed wyjazdem? Co muszę koniecznie zobaczyć? Itp
Z góry dziękuję za pomoc
Bogusia


...
...dawno sie tak nie ubawiem..radzisz kobiecie konsultacje ze swoim prawnikiem??????
...obawiam sie ze go nigdy nie miala
...obecnie mamy pandemie,ale ludzi nieodpowiedzialnych nie brakuje
...zalecam konsultacje z matka,ojcem ,corka ...moze sa bardziej odpowiedzialni...
...Ps. ludzie siedzta na tylku tam gdzie jestesta...na jesieni zapowiadaja nawrot zachorowan...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Michal99
(Michal99)
Wiking
ExtinctionR napisał:
Bogusia!
Z tego co wiem, o turystycznych wyjazdach do Norwegii możesz na razie zapomnieć. Na granicy kontroluje się prawo pobytu w kraju fiordów. Istnieją od tego wyjątki, np. rodzice odwiedzający dzieci, dyplomaci.
Przedyskutuj sprawę wyjazdu ze swoim prawnikiem, aby uniknąć niemiłego zaskoczenia w postaci zawrócenia na lotnisku czy przejściu granicznym.
k.
BogusiaTrella napisał:
Cześć, witajcie.
Chciałabym wybrać się w tym roku na wakacje zobaczyć piękne norwsekie fiordy. Czy jesteście w stanie udzielić mi informacji gdzie najlepiej (najtaniej i najbliżej) się zatrzymać? Co powinnam wiedzieć przed wyjazdem? Co muszę koniecznie zobaczyć? Itp
Z góry dziękuję za pomoc
Bogusia

Aktualizacja danych. Bogusia moze juz wjechac do Norwegii a dokladnie od 15.07 moze pozwiedzac, i ma czas na to przez kolejne 2 tygodnie, bo za te dwa tygodnie rzad podejmie kolejna decyzje czy utrzyma otwarte granice czy tez znow zamknie. A jechac moze do Bergen, Oslo, Tønsberg, Sarpsborg, Halden, Trømso itd, itd...cala Norwegia ma cos ciekawego do zwiedzenia.
Pozdrawiam i milego pobytu zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Można wjechać czy nie można - kto by nadążył za tymi aktualnościami? Ja inwestuję w drożdże, cukier i owoce, butelkuję wino i przygotowuję się na najgorsze czyli krach 1000x koronawirus.
Boy, zgadasz się, że dorośli podróżują na własną odpowiedzialność, ale jak ktoś nie słyszał o pandemii lub nie rozumie tego słowa, wg mnie powinien zasięgnąć profesjonalnej porady.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
ExtinctionR napisał:
Można wjechać czy nie można - kto by nadążył za tymi aktualnościami? Ja inwestuję w drożdże, cukier i owoce, butelkuję wino i przygotowuję się na najgorsze czyli krach 1000x koronawirus.
Boy, zgadasz się, że dorośli podróżują na własną odpowiedzialność, ale jak ktoś nie słyszał o pandemii lub nie rozumie tego słowa, wg mnie powinien zasięgnąć profesjonalnej porady.



TRexie
...nie martwie sie o Boguske..martwie sie o ludzi z ktorymi bedzie miala kontakt...
...lub i nawet w druga strone
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok