Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

11 Postów
Bozenka Los
(bozena72)
Wiking
Hm...z tego co wiem to nie jestem panienka...-)
jeśli chodzi o norweski to mowie w tym języku,chcialam nie tylko podciagnac gramatycznie a w tym najlepiej pomógłby mi lektor ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał:
No teraz to pojechales. A\\\'propos plucia szmacie w twarz...Pamietasz zapewne, gdy sam przyznales, ze masz ponad 30 kont na MN, a potem udawales kogos innego nie potrafiac sobie uswiadomic, ze Twoj sposob wypowiedzi jest tak bardzo charakterystyczny... Jak bardzo trzeba byc zaklamanym, zeby tak sie upadlac? No chyba, ze to jakas jednostka chorobowa.Choc w sumie jedno drugiemu nie przeczy

Co ma wspólnego w tym wszystkim, moja domniemana ilość kont z \"pluciem szmacie w oczy\" delikatnie rzecz ujmując\"
Poza tym iż ta ilość, ewentualnie mogła pozwalać na fizyczne istnienie na tym forum.
Ponieważ właśnie tacy jak ty, usilnie słali monity do administracji o blokadę moich niezależnych wypowiedzi.
Reszty twojego bełkotu, nie będę dalej komentować, ponieważ twój nieudolny \"mobbing\" nie działa już na moje \"ego\".[/quote]
Gabrys, czy Ty rozumiesz znaczenie slowa domniemana? Sam to wprost napisales, wiec o zadnym domniemywaniu nia ma mowy. A z pluciem szmacie w oczy ma to tyle wspolnego, ze najpierw sie przyznales, ze masz tyle kont, a potem pisales z tych kont wspominajac o jakims mitycznym gabrielu. I masz racje, reszty mojego belkotu nie komentuj, bo wlasne szambo Cie zadusi I tyle wlasnie ma to wspolnego z pluciem szmacie w twarz, jak to mocno okresliles... Kropi deszczyk?

I jeszcze dodam, bo zajety bylem. Mowiac o forumowych trollach, mialem na mysli tych, albo tego, wystepujacego pod kilkoma nickami, ktory nie podejmuje zadnej dyskusji, tylko wyrzyguje ten swoj polityczny belkot. Nie wiem, po co tu jest. A Ciebie nigdzie nie zglaszalem, bo mnie nie wkurwiasz, tak jak ten troll. Wrecz przeciwnie. Bawisz mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
bozena72 napisał:
Hm...z tego co wiem to nie jestem panienka...-)
jeśli chodzi o norweski to mowie w tym języku,chcialam nie tylko podciagnac gramatycznie a w tym najlepiej pomógłby mi lektor ...



Skoro jestes zona Norwega, to on Cie podciagnac w gramatyce nie moze? Serio szukasz darmowych lekcji? "zonk"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bojfraoszlo napisał:
...Gabriel miał tych KO(TÓW)NT może i wi€cej

Możliwe iż nadal posiadam tą samą ilość.
Tyle, że teraz OLEWAM to, co \"poprawni inaczej\" raczą robić w moją stronę.
Jeżeli teraz Administracja zablokuje znowu moje konto, to będzie to definitywny koniec mojej kariery na tym portalu.
Przejdę po prostu na facebooka i tyle.[/quot

e]


Ta Twoja kolejna deklaracja jest tyle samo warta, co surowy ziemniak moczony w wodzie przez tydzien ilez to razy takie skladales panie pinokio?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok