Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Granica - Norwegia

3 Posty
Wiking
Pytanie mam czy ktoś wie jak jest sytuacja na granicy svinesund. Jak robią kontrole czy sprawdzają dokładnie dokumentu np. W komputerze czy nie. Ja mam numer norweski Personal i auto też na norweskim. A chce zabrać żonę do norwegi s ona niema numeru personalnego itd. I niewiem czy sprawdzają dokładnie itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Tom Isabelle
(Mopki)
Wiking
Nie sprawdzają dokładnie. Jest tylko seria pytań dot. adresu zamieszkania, pracy i powodów dla których znalazłeś się poza granicami Norwegii. Oczywiście przypominają cały czas o obowiązku kwarantanny. Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
PC89
(PC89)
Wiking
Kolego napisz co i jak, jak to wyglądało. Myślę że każdemu z nas przyda się ta informacja.
Powodzenia i zdrowia życzę wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
19 Postów
Tom Isabelle
(Mopki)
Wiking
Jeśli jedziesz autem na norweskich numerach to raczej nie będziesz wypełniał karty lokalizacyjnej. Ja nie wypełniałem. Poprosili o paszporty, zapytali mnie tylko gdzie mieszkam, gdzie pracuję oraz dlaczego jestem poza granicami Norwegii. Oprócz tego sprawdzili ile osób jest w samochodzie. Przypomnieli o obowiązku kwarantanny i tyle....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
beebee36
(beebee36)
Wiking
problem w tym ze ja typowo Polka ( polskie auto, nie mam tam pracy itd.) miałam jechać tam do kogoś ale korona wszystko skomplikowała i chyba będę musiała poczekać jednak bo pewnie mnie nie wpuszczą :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Mariusz Kucharski
(moonlight30)
Wiking
Wczoraj przekraczalem granice do Norwegi polskim autem.Sprawdzali tylko dowody,pytali o cel przyjazdu i przypominali o kwarantannie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Tom Isabelle
(Mopki)
Wiking
Warto poczekać, bo na pewno Cię nie wpuszczą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
ZygZag
(ZygZag)
Wiking
tez mnie interesuje ta opcja ,przejechania granicy szwedzko-norweskiej samochodem w środkowej części okolice MoRana trzeba mieć dodatkowe dokumenty czy standardowy przejazd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
ZygZag
(ZygZag)
Wiking
Tom ? to tak z doświadczenia ,czy tak sądzisz tylko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok