Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Brak powrotu i zawieszona praca - Norwegia

5 Postów
ZygZag
(ZygZag)
Wiking
Ciekawi nie jak się ma sytuacja dla osób którym już dziś rano odwołano loty powrotne ,do nor.a póżniej dostali info z agencji o zawieszeniu pracy na czas nieokreślony ,jestem jedynym żywicielem rodziny ,na kontrakcie norweskim .Pewnie więcej osób znalazło się w takiej sytuacji .Np.jak ja .Rozumiem wszystkie ruchy władzy ,ale mam wrazenie ze nie zdają sobie sprawy jak wele osób jest utrzymywanych w Polsce z jednego pracującego w Norwegii Często jest to Ojciec pracujący na 3-4 osoby .Ja jestem w takiej sytuacji ,akurat była moja przerwa po 6 tyg pracy .Ale takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem. Rozumiem ze Norwegia chroni swoich obywateli ,i to jest OK .Ale czy władze Polskie pomyślały o tym.Bo na pewno nie jest to chwilowa akcja jak 2-3 tyg raczej 2-3 miesiące .Pyt.co dalej .Na przymusowej kwarantannie w Polsce nikt rodziny nie utrzyma .Ciekawi mne jak zainteresowani tematem podeszli do kwestji zagadki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
ZygZag napisał:
Ciekawi nie jak się ma sytuacja dla osób którym już dziś rano odwołano loty powrotne ,do nor.a póżniej dostali info z agencji o zawieszeniu pracy na czas nieokreślony ,jestem jedynym żywicielem rodziny ,na kontrakcie norweskim Jak masz kontrakt norweski, to pewnie przysluguja ci pieniadze z NAV z okazji permittering, ewentualnie dagpenger. Czy mozesz zalatwic to przez internet z Polski, to niestety nie wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
ZygZag napisał:
Ciekawi nie jak się ma sytuacja dla osób którym już dziś rano odwołano loty powrotne ,do nor.a póżniej dostali info z agencji o zawieszeniu pracy na czas nieokreślony ,jestem jedynym żywicielem rodziny ,na kontrakcie norweskim .Pewnie więcej osób znalazło się w takiej sytuacji .Np.jak ja .Rozumiem wszystkie ruchy władzy ,ale mam wrazenie ze nie zdają sobie sprawy jak wele osób jest utrzymywanych w Polsce z jednego pracującego w Norwegii Często jest to Ojciec pracujący na 3-4 osoby .Ja jestem w takiej sytuacji ,akurat była moja przerwa po 6 tyg pracy .Ale takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem. Rozumiem ze Norwegia chroni swoich obywateli ,i to jest OK .Ale czy władze Polskie pomyślały o tym.Bo na pewno nie jest to chwilowa akcja jak 2-3 tyg raczej 2-3 miesiące .Pyt.co dalej .Na przymusowej kwarantannie w Polsce nikt rodziny nie utrzyma .Ciekawi mne jak zainteresowani tematem podeszli do kwestji zagadki

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania: www.multinor.no/blog/inne-koronawirus-w-...nia-i-odpowiedzi--94
Zgłoś wpis
5 Postów
ZygZag
(ZygZag)
Wiking
Z tego co się dowiedziałem to permitiering dotyczy osób będących na terenie Norwegii ,poszukam coś o NAV umowę mam z norweska agencją ,jako pracownik kontaktowy ,obawiam się ze w takiej sytuacji ,nikt nie przewidział adekwatnych zapisów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
ZygZag
(ZygZag)
Wiking
Z tego co się dowiedziałem to permitiering dotyczy osób będących na terenie Norwegii ,poszukam coś o NAV umowę mam z norweska agencją ,jako pracownik kontaktowy ,obawiam się ze w takiej sytuacji ,nikt nie przewidział adekwatnych zapisów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok