Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pomocy - Norwegia

Czytali temat:
13 Posty
Rysiek ryszard
(Rysiek ryszard)
Wiking
Szukam kogoś kto zna się na prawie ubezpieczeniowym Ubezpieczalnia nie chce mi wypłacić 100%za uszłudzenia w samochodzie ponieważ nie chce naprawiać w Norwegii Ktoś coś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Kolego z ubezpieczalnią możesz trochę ponegocjować, niech Ci przyślą warunki umowy z punktem gdzie jest napisane że za granicą niema 100 % pokrycia szkody.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Rysiek ryszard napisał:
Szukam kogoś kto zna się na prawie ubezpieczeniowym Ubezpieczalnia nie chce mi wypłacić 100%za uszłudzenia w samochodzie ponieważ nie chce naprawiać w Norwegii Ktoś coś?
Nigdy nie wyplaca ci na reke tyle samo ile naprawa kosztowalaby tutaj w warsztacie.
Powod jest prosty - ludzie nie maja zarabiac na wypadkach.
Czyli albo naprawiasz w warsztacie wyznaczonym przez firme albo dostajesz na reke czesc tej sumy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Rysiek ryszard
(Rysiek ryszard)
Wiking
Wyliczona jest szkoda na 50 tysięcy Do wypłaty proponują tylko 20 tysięcy Potrzebny fachowiec od ubezpieczeń
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Jedz do autoryzowanego serwisu marki i napraw na koszt ubezpieczalni, oni mają swoje umowy wewnętrzne między serwisami w Europie i ubezpieczyciel musi to respektować. Co do odzyskania kasy na rękę to nigdzie niema 100 % wartości, bo możesz mieć żeczoznawcę z salonu marki i on obliczy wszystko na oryginalnych podzespołach i zgodnie z protokołem napraw producenta (co jest zawsze 2x droższe) a naprawić byle gdzie i byle jak na najtańszych zamiennikach.
Miałem tak ale w Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Rysiek ryszard napisał:
Wyliczona jest szkoda na 50 tysięcy Do wypłaty proponują tylko 20 tysięcy Potrzebny fachowiec od ubezpieczeń "Fachowiec" jedynie zedrze z ciebie kasę i nic więcej. Dostosuj się do tego co proponują.
Ubezpieczalnie "NIE SĄ JUŻ GŁUPIE" i już od bardzo dawna dobrze wiedzą, jaka jest różnica w naprawach krajowych, a zagranicznych w tym i w poladdii.
Pani wyżej bardzo dokładnie objaśniła ten konkretny problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok