Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Piotr G Tomasz Szymanski Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty noregg PC89 Darion16 Onty_Ja_Gabriel_3. Emil Moderator Natalia Ad (3841 niezalogowanych)
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał: 40 koron, toz to 1/5 flaszki... Az sie zastanawiam, co większą radość sprawia, że aż musiałeś napisac na forum o zakupie zabielacza do kawy... Ja dzis kupilem ziemniaki. Czy aby na pewno ziemniaki, a może kartofle lub poteter?
40 koron to na polskie ~16,4- złocisza, a za tyle, to w polskim tesco można kupić ponad półtora kilo tego proszku, dokładnie 1,65-kilograma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał: 40 koron, toz to 1/5 flaszki... Az sie zastanawiam, co większą radość sprawia, że aż musiałeś napisac na forum o zakupie zabielacza do kawy... Ja dzis kupilem ziemniaki. Czy aby na pewno ziemniaki, a może kartofle lub poteter?
40 koron to na polskie ~16,4- złocisza, a za tyle, to w polskim tesco można kupić ponad półtora kilo tego proszku, dokładnie 1,65-kilograma.

co swiadczy tylko o tym, jakie gowno lubisz
Jesteś w dużym błędzie, ponieważ skład jednego i drugiego specyfiku jest podobny, o ile nie taki sam lub identyczny. Kiedyś tam to sprawdzałem.
Mało tego ten "norweski za 40 koron" nie jest wcale Norweski tylko produkowany gdzieś w byłej Jugosławii i tu jedynie sprowadzany. Natomiast ta tescowa jest produkowana w polandii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał:nic nie zrozumiales. Smacznego i dobranoc Każdy preferuje co innego, nie koniecznie to lubiąc.
Dlatego też, niema monotoni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok