Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

CREMONA. - Norwegia

Czytali temat:
Piotr G Tomasz Szymanski Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty noregg PC89 Darion16 Onty_Ja_Gabriel_3. Emil Moderator Natalia Ad (3842 niezalogowanych)
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Takie nietypowe pytanie jak na moją osobę na tym forum.
Gdzie w Norwegi a zwłaszcza w Oslo, można kupić:
- zwyczajny zabielacz w proszku do kawy w polandii zwany "Cremona".
- zwykłe mleko w proszku, nie takie dla niemowlaków z witaminami.
Szukam szukam i znaleźć nie mogę, obszedłem wszystkie większe marki marketów, poza "joker" oraz prywatnych straganów azjatyckich w których o dziwo, można kupić oryginalne polskie produkty.
Znalazłem jedynie malutkie opakowanie "COFFEE-MATE" w każdym markecie, za taką samą cenę.
Na razie tego nie kupowałem, ponieważ mam jeszcze prywatne zapasy, właśnie drastycznie się kończą, a do polandii na razie się nie wybieram.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Takie nietypowe pytanie jak na moją osobę na tym forum.
Gdzie w Norwegi a zwłaszcza w Oslo, można kupić:
- zwyczajny zabielacz w proszku do kawy w polandii zwany \"Cremona\".
- zwykłe mleko w proszku, nie takie dla niemowlaków z witaminami.
Szukam szukam i znaleźć nie mogę, obszedłem wszystkie większe marki marketów, poza \"joker\" oraz prywatnych straganów azjatyckich w których o dziwo, można kupić oryginalne polskie produkty.
Znalazłem jedynie malutkie opakowanie \"COFFEE-MATE\" w każdym markecie, za taką samą cenę.
Na razie tego nie kupowałem, ponieważ mam jeszcze prywatne zapasy, właśnie drastycznie się kończą, a do polandii na razie się nie wybieram.

A dlaczego Ty aniele nie zabielasz śmietanką płynną? Dobre jest!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:[b]
jak juz tak bardzo musisz zabielac zamiast pic czarna, to kup sobie smietanke kremowa 35% bodajze. W kazdym sklepie. Lepsza niz ta badziewna chemia

Powiedział co usłyszał od innych.
I jedno i drugie, to taka sama chemia i nic nadto.
Uważałem iż zadałem proste pytanie, na konkretny temat, a tu proszę popisy intelektu i ....Ech...!!!"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:A dlaczego Ty aniele nie zabielasz śmietanką płynną? Dobre jest! Używam tej mikstury do czystego gorzkiego kakao.
Kiedyś, próbowałem z płynami proponowanymi przez was i wychodził "szajs".
A tak proces jest prosty dwie łyżeczki jednego i drugiego + gorąca woda i wszystko rozprowadza się równomiernie bez grudek, jak w przypadku płynnych " śmietanek".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał:A dlaczego Ty aniele nie zabielasz śmietanką płynną? Dobre jest! Używam tej mikstury do czystego gorzkiego kakao.
Kiedyś, próbowałem z płynami proponowanymi przez was i wychodził \"szajs\".
A tak proces jest prosty dwie łyżeczki jednego i drugiego + gorąca woda i wszystko rozprowadza się równomiernie bez grudek, jak w przypadku płynnych \" śmietanek\".

Jak dopadnę śmietanę w proszku spróbuję. Brzmi kusząco.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
W kiwi np jest. wszystko jest tylko trzeba poszukac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
pluto20 napisał:
W kiwi np jest. wszystko jest tylko trzeba poszukac.

No. Śmigasz do kiwi i masz!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
pluto20 napisał:
W kiwi np jest. wszystko jest tylko trzeba poszukac. Na przykład jest mydło i powidło.
Następna osoba z wybujałą wyobraźnią i dużymi "urbanowymi" uszami. co wszystko słyszą.
Na przyszłość, proszę dokładnie czytać treść tematu przewodniego i najlepiej ze zrozumieniem tekstu pisanego.
Ponadto, jeżeli już chcesz się wypowiadać, to rób to treściwie z podaniem nazwy danego produktu.
Tu nie sejmowa obora, gdzie osłowie, rzucają PUSTE słowa w przestrzeń.
Ech... tam...
PROSZĘ JESZCZE RAZ I ZNOWU NASTĘPNY RAZ, PRZECZYTAĆ DOKŁADNIE TO, CO NAPISAŁEM W POŚCIE PRZEWODNIM.
Naprawdę proszę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Gabrys w formie. Chyba pomylil raz cremone z soda oczyszczona. Nie daj pambuku kaustyczna Ty jesteś trzeźwy czy na haju? a może się spieszysz do roboty?
Ja nie mylę mleka w proszku z sodą oczyszczoną, a kaustycznej nie posiadam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
I SŁOWO STAŁO SIĘ FAKTEM... !
Zostałem "zmuszony" do zakupu takiego właśnie specyfiku:

W zestawieniu z Cremoną pod względem smakowym "sprawuje" się podobnie, jednak pod względem cenowym o zgrozo WRĘCZ TRAGICZNIE! 40 koron za 200-gram.
Niemniej jak się nie ma..... to się i takie złotka kupuje.
POLECAM mimo wszystko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok