Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

AluGlass-TECH Bl Aluminium og Glass Bodo Detlef Lichtenfeld - Norwegia

Czytali temat:
Marzena Groch Kasia K KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. Krzysztof Lewandowski Emil Moderator Natalia Ad Daria161616 (1691 niezalogowanych)
4 Posty
Daria161616
(Daria161616)
Wiking
Witajcie,
czy ktoś zna taka firmę , mozę ktoś współpracował z tą firmą
AluGlass-TECH <-> Bl Aluminium og Glass Bodo Detlef Lichtenfeld
Postadresse
Talsetvegen 48
6460 Eidsvåg i Romsdal
Sprawa bardzo ważna , firma nie dostarczyła nam towaru na czas a teraz unika kontaktu
Daria
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Daria161616
(Daria161616)
Wiking
Daria161616 napisał:
[quote]Witajcie,
czy ktoś zna taka firmę , mozę ktoś współpracował z tą firmą
AluGlass-TECH <-> Bl Aluminium og Glass Bodo Detlef Lichtenfeld
Postadresse
Talsetvegen 48
6460 Eidsvåg i Romsdal
Sprawa bardzo ważna , firma nie dostarczyła nam towaru na czas a teraz unika kontaktu
Ktoś pomoże
Daria
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Daria161616 napisał:
[quote]Daria161616 napisał:
Witajcie,
czy ktoś zna taka firmę , mozę ktoś współpracował z tą firmą
AluGlass-TECH <-> Bl Aluminium og Glass Bodo Detlef Lichtenfeld
Postadresse
Talsetvegen 48
6460 Eidsvåg i Romsdal
Sprawa bardzo ważna , firma nie dostarczyła nam towaru na czas a teraz unika kontaktu
Ktoś pomoże
Daria

Cóż, i owszem firma legalna, jednak jednoosobowa, bez prawa zatrudniania innych pracowników.
Jakimś cudem działa już 5 lat, jednak jak na razie nie płaci podatku MVA, chociaż oficjalnie to firma stolarska. Nielogiczne.
Nigdzie nie można znaleźć oficjalnego numeru telefonu, tak firmy jak i jej właściciela, a to w Norwegi sprawa bardzo podejrzana.
Jak można dać jakiekolwiek zlecenie, zanim nie sprawdzi się danej firmy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
[quote]Daria161616 napisał:
Daria161616 napisał:
Witajcie,
czy ktoś zna taka firmę , mozę ktoś współpracował z tą firmą
AluGlass-TECH <-> Bl Aluminium og Glass Bodo Detlef Lichtenfeld
Postadresse
Talsetvegen 48
6460 Eidsvåg i Romsdal
Sprawa bardzo ważna , firma nie dostarczyła nam towaru na czas a teraz unika kontaktu
Ktoś pomoże
Daria

Cóż, i owszem firma legalna, jednak jednoosobowa, bez prawa zatrudniania innych pracowników.
Jakimś cudem działa już 5 lat, jednak jak na razie nie płaci podatku MVA, chociaż oficjalnie to firma stolarska. Nielogiczne.
Nigdzie nie można znaleźć oficjalnego numeru telefonu, tak firmy jak i jej właściciela, a to w Norwegi sprawa bardzo podejrzana.
Jak można dać jakiekolwiek zlecenie, zanim nie sprawdzi się danej firmy.


...można można! wystarczy ,że takowa firma dała najniższą cenę na rynku na dany produkt
...lep na ...muchy...zawsze zadziała...
...nie pochwalamy zachowań z obydwu stron...
...podstawowa zasada ...dostawa!...weryfikacja!...płatność!
Ps.mam nadzieję ,że nie zastanawiamy się nad jakąś śmieszną kwotą..a la 300 knok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał: Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Jak można dać jakiekolwiek zlecenie, zanim nie sprawdzi się danej firmy.
...można można! wystarczy ,że takowa firma dała najniższą cenę na rynku na dany produkt
Co innego jest wybrać najtańszego oferenta, każdy stara się kupić jak najtańszą usługę.
Co innego natomiast, jest sprawdzenie wiarygodności danej firmy sprzedającej usługę.
Nawet gdy chodzi o symboliczne 1 Øre.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Daria161616
(Daria161616)
Wiking
Firma ma stronę internetową i cały czas odpowiadała dopóki nie doszło do wysłania towaru to kontakt był cały czas mailowy
www.aluglass-tech.com/kontakt.html
Bernt Tor Will bernt.tor.will@aluglass-tech.com korespondowałam z tym człowiekiem , strona ma referencje , sprawdziłam że firma jest zarejestrowana , pózniej zlecili firmie 888-transport.eu zlecenie i tutaj kontakt się urwał . Tą firme przewozową również sprawdziłam jest zarejestrowana w Anglii i ma swój oddział w Norwegii.
Jeśli jest to fałszerstwo to sprawy nie popuszczę . Musi być zorganizowana grupa przestępcza a tego nie mozna już zostawić bez echa.
W takim razie przestrzegam wszystkich z tego forum aby nie zostali oszukani .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Daria161616 napisał:
Firma ma stronę internetową i cały czas odpowiadała dopóki nie doszło do wysłania towaru to kontakt był cały czas mailowy
aluglass-tech.com/kontakt.html
Bernt Tor Will bernt.tor.will@aluglass-tech.com korespondowałam z tym człowiekiem , strona ma referencje , sprawdziłam że firma jest zarejestrowana , pózniej zlecili firmie 888-transport.eu zlecenie i tutaj kontakt się urwał . Tą firme przewozową również sprawdziłam jest zarejestrowana w Anglii i ma swój oddział w Norwegii.
Jeśli jest to fałszerstwo to sprawy nie popuszczę . Musi być zorganizowana grupa przestępcza a tego nie mozna już zostawić bez echa.
W takim razie przestrzegam wszystkich z tego forum aby nie zostali oszukani .

I owszem sama firma jak pisałem wyżej jest legalna i istnieje w Norweskim systemie identyfikacyjnym. Jednak sama strona internetowa
jest niejasna, ponieważ owszem, posiada nr identyfikacyjny i adres, jednak tak jak już pisałem wyżej i tutaj, że właścicielem nie jest żaden Bernt Tor Will ani ten drugi, tylko BODO DETLEF LICHTENFELD.
I jest to firma jednoosobowa która nie należy do systemu >NAV-aa< dlatego nie może zatrudniać nikogo jak pisałem wyżej.
Dlatego te dwa widniejące nazwiska i ich fotografie nie są kompatybilne z resztą danych.
Zresztą, tu masz dane o tej firmie:
www.proff.no/selskap/bl-aluminium-og-gla...erkere/IF3V5NX07TR/.
I tyle w tym temacie z mojej strony.

AluGlass-TECH Bl Aluminium og Glass Bodo Detlef Lichtenfeld www.aluglass-tech.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok