Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

25 Postów
John39
(John39)
Wiking
No jakbym to doplacil to by kupili. A ten forbrukslån to tez dojda kolejne koszta w sensie procent od pozycki. A miales auto z kredytem i wymieniles na inne? Bo np jakbym chcial inne wziasc nawet troche tansze to by tez byli zainteresowani? ( rozumie ze roznice musialbym splacic).
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
John39 napisał:
No jakbym to doplacil to by kupili. A ten forbrukslån to tez dojda kolejne koszta w sensie procent od pozycki. A miales auto z kredytem i wymieniles na inne? Bo np jakbym chcial inne wziasc nawet troche tansze to by tez byli zainteresowani? ( rozumie ze roznice musialbym splacic).
Miałem z kredytem tylko wartość była większa niż kredyt a brałem ciut tańsze. Rużnice mi poprostu odcieli z kredyt. Wartość samochodu była 340000 nok a wziołem 280000 nok z banku tak mi spłacili 60000 nok gotówki dać nie chcieli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
John39
(John39)
Wiking
A to wartość oszacowana razem z kredytem czy tylko samego auta. Moze bym cos podobnego zrobil.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok