Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

potrzebuję rady - Norwegia

2 Posty
Marecki18
(Marecki18)
Wiking
Czy ktoś wie i może poradzić co mam zrobić po tym jak zatrzymano mnie podczas jazdy pod wpływem...Czy przysługuje mi prawo do obrońcy i adwokata.Gdzie się z tym zwrócić.Wiem że bedę musiał ponieść konsekwencje.Poradzcie to sprawa życia lub śmierci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
KonkoN
(KonkoN)
Nowicjusz
rozpedz sie a sciana sama sie znajdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Marecki18 napisał:
Czy przysługuje mi prawo do obrońcy i adwokata. Czym jeden różni się od drugiego?
Ty chyba, jeszcze jesteś na haju, skoro wstawiasz takie teksty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów
Jan Henryk Wachala
(JanHenryk)
Początkujący
A przed czym chcesz się bronić ?
Moim skromnym zdaniem daj na ofiarę dla osób pokrzywdzonych w wypadkach -dobrowolną.
Dziękuj Bogu za to że zatrzymała cię policja zanim kogoś nie skrzywdziłeś..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marecki18
(Marecki18)
Wiking
Masz rację.Może powinienem ale tym nie zadośćuczynie za mój zły czyn.Nie miałem zamiaru nikomu zrobić krzywdy ale pokonał mnie stres i ból z powodu depresji.Nie tłumaczy mnie to ale mimo to proszę o informacje.Chodziło mi o tłumacza i adwokata.Nigdy nie miałem konfliktu z prawem,do tej pory.Alkoholu też nie nadużywałem ani nie brałem narkotyków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...taką masz linie obrony...depresja...stres?
...weź w takim razie zaświadczenie od psychiatry,źe odbywałeš konsultacje...
...w Sądzie moźe to być okolicznošć łagodząca...
...obyś nie kłamał?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Marecki18 napisał:
Czy ktoś wie i może poradzić co mam zrobić po tym jak zatrzymano mnie podczas jazdy pod wpływem...Czy przysługuje mi prawo do obrońcy i adwokata.Gdzie się z tym zwrócić.Wiem że bedę musiał ponieść konsekwencje.Poradzcie to sprawa życia lub śmierci

Jeśli to sprawa życia lub śmierci to NATYCHMIAST jedź do psychologa, psychiatry, psychoterapeuty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail)
Początkujący
Pójdziesz do więżienia i tyle tylko znajdż wymówkę dla rodziny jeśli ją masz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów
Jan Henryk Wachala
(JanHenryk)
Początkujący
Policja zbiera o tobie informacje, czy miałeś już wcześniej problemy, czy byłeś karany i tak dalej. Także z innych krajów.
Raczej pewne że będziesz odbywał karę w tutejszym więzieniu.
W norweskich więzieniach można pracować.
Może masz zaplanowane operacje lub zabiegi wtedy też to policja bierze to pod uwagę.
A może jechałeś na komisariat powiadomić o czymś ważnym ?
Teraz problemy są takie co powiedzieć rodzinie, co z ratami w banku , tak jak ktoś napisał wyżej.
W Norwegii na miejsce w zakładzie karnym za jazdę ,,po kieliszku ,, ,oczekuje się na wolne terminy.
Adwokat raczej tylko pogłębia koszty, chyba że masz jakieś ważne powody., Ale o nich zawsze możesz powiadomić sam policję która prowadzi sprawę.
I dziękował bym policji za to że nie dopuściła do dalszej jazdy i zapobiegła być może, tragedii.
Pomyśl co by było, gdybyś spowodował wypadek.
Ubezpieczenie wypłaca wtedy odszkodowanie z twojej polisy ale potem wzywa cié do zwrotu poniesionych kosztów.
No i nikt nie zginął, masz czyste sumienie. Naprawdę policja tutaj ci pomogła.
Pomyśl że jakiś pijany kierowca rozjeżdża ci rodzinę, podobnie jak było to kilka lat temu w Kamieniu Pomorskim.
Wtedy byś miał tragedię.
Nie usprawiedliwiam twojego postępku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok