Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

wymiana norweskich koron - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz Kucharski adam hryciuk Amelia Bogdanska Gabi PIOTROWSKA Kasia K Klaudia Montowska Darion16 Wojciech Magryś Onty_Ja_Gabriel_3. Jacek Kukulka (1609 niezalogowanych)
1 Post
Amelia Bogdanska
(Amelia111)
Wiking
Witam, mam trochę norweskich koron w starych banknotach, czy jest mozliwosc ich wymiany w Polsce w jakimś kantorze/banku? są w nominale głównie 500NOK ktroy wychodzi z obiegu dopiero w pażdzierniku więc te jeszcze nie wyszły z obiegu. Proszę o rady gdzie najlepiej je wymienić na nowe bankonoty (nie zł).
Kasia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Amelia111 napisał:
Witam, mam trochę norweskich koron w starych banknotach, czy jest mozliwosc ich wymiany w Polsce w jakimś kantorze/banku? są w nominale głównie 500NOK ktroy wychodzi z obiegu dopiero w pażdzierniku więc te jeszcze nie wyszły z obiegu. Proszę o rady gdzie najlepiej je wymienić na nowe bankonoty (nie zł).
Kasia


Może ten artykuł Ci pomoże: www.mojanorwegia.pl/biznes-i-gospodarka/...przez-rok-15007.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok