Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pozyczka - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski Kasia K boj fra oszlo Magdalen@ Sylwester p Monika Grzybowska Onty_Ja_Gabriel_3. (1332 niezalogowanych)
2 Posty
Sylwester p
(Sylwester p)
Wiking
witam czy ktos sie orientuje czy jest mozliwosc otrzymania pozyczki konsumenckiej na tymczasowy d.no jestem tu od pazdziernika 2017 roku calyczas pracuje ,moze jakis namiar???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Sylwester p napisał:
witam czy ktos sie orientuje czy jest mozliwosc otrzymania pozyczki konsumenckiej na tymczasowy d.no jestem tu od pazdziernika 2017 roku calyczas pracuje ,moze jakis namiar???

Masz konto w banku i jakąś tam zdolność kredytową to wyślij podanie o forbrukslån,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Aby otrzymać pożyczkę trzeba mieć stały nr personalny..Dlaczego? A no dlatego ze mając Dnumer automatycznie oświadczasz poniekąd ze będziesz tu przebywał mniej jak 6 miesięcy to po pierwsze..a po drugie Polska nie ma z Norwegią podpisanej żadnej umowy dotyczącej ściągania długów i banki w obawie o to ze nie będą mogły długu w razie konieczności ściągnąć nie udzielają pożyczek jeśli nie jesteś stałym mieszkańcem norwegi..to samo tyczy się np ubezpieczenia samochodu możesz to zrobić na Dnumer w niektórych firmach ubezpieczeniowych ALE musisz zapłacić za rok z góry nikt Ci tego nie rozłoży nawet na 2 raty .. jesteś tu od 2017 roku.. Dlaczego nie złożyłeś jeszcze o stały nr personalny? Jeśli nie wiesz jak to zrobić (jakie dokumenty,jak wypełnic formularze) lub obawiasz się odmowy itd..zapraszam do kontaktu na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok