Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

NIEWYPŁACALNOSC W FIRMIE HIRE Sandefiord - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Kasia K Łukasz Ch nowy7 Klaudia Montowska Monika Grzybowska mediabet Onty_Ja_Gabriel_3. jczana Mateusz88xx Anna Andersen (1312 niezalogowanych)
24 Posty

(Goodbye)
Wiking
Witam jak w nagłòwku,uważajcie w sandefiordzie na to placòwke ktòra jest obsługiwana przez pana Woj... z polski poniewaz on cie zatrudni do pracy i powie na koniec ze cos jest nie tak i w ten sposòb nieotrzymasz pieniedzy. Jestem doświadczonym pracownikiem z 15letnim doświadczeniem i tez dałem sie oszukac.UWAŻAJCIE I ODRADZAM W TEJ FIRMIE PRACOWAC W SANDEFIORD.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
GACEK1981 napisał:
Witam jak w nagłòwku,uważajcie w sandefiordzie na to placòwke ktòra jest obsługiwana przez pana Woj... z polski poniewaz on cie zatrudni do pracy i powie na koniec ze cos jest nie tak i w ten sposòb nieotrzymasz pieniedzy. Jestem doświadczonym pracownikiem z 15letnim doświadczeniem i tez dałem sie oszukac.UWAŻAJCIE I ODRADZAM W TEJ FIRMIE PRACOWAC W SANDEFIORD.
Przestań pisać bzdury , hire jest tylko pośrednikiem i nic ponadto.
Jak dałeś ciała na budowie, to nie podpisali tobie timeliste, i nie zapłacili hire forsy, a z pustego i salomon nie naleje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(Goodbye)
Wiking
witam timeliste mialem podpisaną,lona dostałem,wydrukowałem potwierdzenie z banku,a pieniedzy niedostałem także niepisz mi że dałem ciała bo mojich 2 kolegow tak samo potraktowali i czekam na rozmowe z szefem w oslo.także niewiesz to niepisz pierdòł i nieròb z kogos idioty,bo widze ze wszedzie wypisujesz pierdoły pod każdą wypowiedzia na forum w mojej norwegi!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
24 Posty

(Goodbye)
Wiking
UWAŻAJCIE I ODRADZAM W TEJ FIRMIE PRACOWAC W SANDEFIORD.
hire z sandefiordu to tragedia sterowana przez wojtusia ktory tylko lubi robić wała.
JAK KTOS LUBI PRACOWAC CIEŻKO I WOJTUSIOWI DODAWAC DO NOWEGO AUDI TO ZAPRASZAM DO SANDEFIORDU DO FIRMY HIRE........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Jak widać po twoich wpisach, to masz cholernego pecha, do tych pracodawców, gdzie się pojawiłeś . Tu na forsie, tam na umowie, siam na ubraniu. Trzeba by było jeszcze poczytać to co hire czy inny policjant myśli o twojej pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(Goodbye)
Wiking
DOBRZE ZE TY SIEDZAC ZA KOMPUTERKIEM MASZ ZAJEBISTE SZCZESCIE ABY WYPISYWAC TE SMIECI ! i obrażac ludzi, oby te twoje szczescie nie trwało długo .neiwkurwia...... ludzi ktòrzy cieżko zapierdalaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok