Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
25 Postów
John39
(John39)
Wiking
Dzieki za odp. Umowa kontralt jest z bankiem na kwote wtedy zawarta. Teraz sie zmieni procent co miesiac raty ze troche wiecej bedzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
John39 napisał:
Dzieki za odp. Umowa kontralt jest z bankiem na kwote wtedy zawarta. Teraz sie zmieni procent co miesiac raty ze troche wiecej bedzie.

Ile zostało do spłaty z ostatniej faktury
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
John39
(John39)
Wiking
Zostalo albo 247 albo 244 tys. Kredyt wziety byl na 10 lat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
John39 napisał:
Zostalo albo 247 albo 244 tys. Kredyt wziety byl na 10 lat.

To ciężko będzie go sprzedać, stracił mocno na wartości. Tylko wpłata własna was ratuje a jego pchnąć po kosztach. Albo jak pracujesz to go weś na siebie, lub udowodnij że żona kupiła go bez twojej wiedzy ale to adwokata trzeba pytać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
John39
(John39)
Wiking
Dzieki za info. Zle oznaczylem ( lapka w gore miala byc). Ale pewnie adwokat tez cos bedzie chcial. Z tym ze niby wziela bez mojej wiedzy to cienki temat trudno mi bedzie to udowodnic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
S83 napisał:
ta strona pokazuje stan zastawu w dniu zakupu i się nie odświeża także kapitał jest mylny. Cóż, to tylko twoja interpretacja.
Natomiast na tej konkretnej stronie, czytelnie pisze, że:
- Pr. 23.05.2019 er det tinglyst følgende heftelser på registreringsnummer xxxxx.
Nie wkleiłem jedynie numeru auta, ponieważ nie jest to tak istotne w tej słownej przepychance.
Na tej stronie są umieszczane wszystkie informacje o danym aucie.
Jeżeli raty są płacone systematycznie, to na koniec roku jest robiona korekta i widnieje nowa kwota obciążająca.
Mało tego, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę, wpisać swój numer personalny i dany bank, przesyła pełne zestawienie kosztów i spłat danego auta, które jest wystawione do publicznej sprzedaży.
To tyle z mojej strony w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
S83 napisał:
ta strona pokazuje stan zastawu w dniu zakupu i się nie odświeża także kapitał jest mylny. Cóż, to tylko twoja interpretacja.
Natomiast na tej konkretnej stronie, czytelnie pisze, że:
- Pr. 23.05.2019 er det tinglyst følgende heftelser på registreringsnummer xxxxx.
Nie wkleiłem jedynie numeru auta, ponieważ nie jest to tak istotne w tej słownej przepychance.
Na tej stronie są umieszczane wszystkie informacje o danym aucie.
Jeżeli raty są płacone systematycznie, to na koniec roku jest robiona korekta i widnieje nowa kwota obciążająca.
Mało tego, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę, wpisać swój numer personalny i dany bank, przesyła pełne zestawienie kosztów i spłat danego auta, które jest wystawione do publicznej sprzedaży.
To tyle z mojej strony w tym temacie.


Jpd na dzień 23.05.2019 widnieje kwota ale zawarta wartość jest z 2017 i tyle. Można zamówić raport i go zamówiłem i dalej jest to samo. Miałem dwa samochody na kredyt i jeszcze mi się zastaw bankowy sam nie zmienił a raty spłacam systematycznie. Przed sprzedażą można zamówić zestawienie płatności i saldo koścowe z banku ale to robiłem osobiście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
John39
(John39)
Wiking
Dzieki za odpowiedz. Jeszcze sie zastanawiam czy i jak to byloby mozliwe np jakbym w komisie czy cos podobnego dalbym te auto i swoje ( honda crv z 2006 tak na marginesie )w rozliczeniu i wzial jakies inne starsze od tego na kredyt ale powiedzmy cos co by mi pasowalo. Jak by to wygladalo czy bank by sie zgodzil czy niezalezy to banku?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok