Refinansiering w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
132 Posty
Arno As
(Arno)
Stały Bywalec
nie wiem kto zionie my zbawiamy Polske katolickimi watrosciami a ja powtarzam tyklko co ksiadz mowi na kazaniu bo ja wiare wcielam w zycie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2023 Posty
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty
Arno As
(Arno)
Stały Bywalec
opo
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
1602 Posty
Maniak
Arno napisał:
No na kawe tez trzeba pojsc po mszy i pogadac o polityce oczywiscie Pozdrowienia do kawoszow z Bergen jutro po mszy po 1500 i glosowac mi wszyscy na PiS bo sprawdze wyniki w internecie jak glosowaln nasz obwod Ja na naszej kawie nie widzialem ani jednego zwollennika PO U nas ludzie przewaznie z poludnia podkarpackie a to gorale do kosciola pierwsi i za PiS
zdążysz dolecieć z Toskani na mszę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Jan Kowalski
(tadec)
Wiking
Arno napisał:
Jesli chodzi o to to Polska zawsze byla i jest Katolicka i zadne ataki lewactwa nie zniszcza naszego kosciola bo jest ustanowiony przez Boga
_________
W Polsce wszystko zostalo ustanowione przez Pana Prezesa,tego ze smiedzacymi opienkami zamiast przednich zebisk.Pam Bog nie ma tu nic do gadania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
545 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Wyjadacz
No i cały jego plan w pizdu..chciał dla beki pokłócić rodaków bo "ma z tego beke", pozwólcie mu, niech ma!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
545 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Wyjadacz
Arno napisał:
A kolezanka z Poznania to nie dziwie sie pogladow chociaz jestem zaskoczony w 1992 bylem na praktyce w Cegielskim i nie widzialem tych dewiacji jeszcze Miasto bylo cool dyskoteki pierwsza klasa laski ok Ale teraz jakias demoralizacja w szkolach nauka o seksie cos tu nie gra wiec ludzi tez skrzywilo Poznaniacy kojarzyli mi sie z dobrobytem a nie z jakims uganianiem sie za promocja pedalstwa

A jakie są moje poglądy? Nigdzie o nich nie wspominałam żądny kłótni kolego...
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty
Arno As
(Arno)
Stały Bywalec
No Jak nie Jesli sie popiera to lewactwo nie promuje nauki katolickiej to wiadomo Dzis mialem utarczke z lewactwem w Livorno z Toskani Powiedzialem jednej takiiej feministce z Democratic Party zeby siedziala w domu I gotowals mezowi obiady Ale byla drama O dziwo znala troche angielski ale zniknela w swoim lokalu bo Jak jej zaczalem dawac przeciwko aborcji eutanazji antykoncepcji to juz nie miala argumentow O PIS wiedziala ze w Polsce silny My jako katolicy many odbudowac Chrzescijanska Europe
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
2023 Posty
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...weż ty idż już stąd!
...tzn. stamtąd,jeżeli w ogóle tam jesteś
...już wyobrażam sobie twoją konwersacje po angielsku...już wyobrażam ten... komunikatywny jak to powiadają...,,łapami,nogami i ogonem,,
...polskiego się naucz a potem zabieraj się za angielski!
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty
Arno As
(Arno)
Stały Bywalec
I think you do not understand anything in English like 85 % polish people in Norway so please not talking to me like thats English is my first language I thinking in English and in my work I have any one polish man so I even forget polish language. I understand you are just ordinary worker helper carpenter for 20 000 krona minus tax No mony no home just poorpolish sezon worker
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas