Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
cook1 napisał:
Napisałem już do urzędu pracy mam dowody nawet nagrane jak szef mówi że cześć godzin po legalny czyli około 50h A reszta pod stołem. Nikomu nie oddał feriepenger A mnie zwolnił bo jak była przerwa w pracy to poleciałem do domu i nie mnialem za co wrócić do NO i dla tego muszę to zniszczyć bo to są oszusci
Jak chcesz, to napisz jego nazwisko nr. telefonu i nazwę firmy, możesz to napisać w wiadomościach prywatnych.
Jak to podasz, to ja sprawdzę, czy ta jego firma jest legalna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(Goodbye)
Wiking
Witam jak w temacie nieuczciwi pracodawcy,to tez miałem przygode z firma engel-invest as
za cały styczen cieżkiej pracy w sniegu z deszczem budowałem garaże od podstaw i nie dostałem wynagrodzenia, norwek ogłosił bankructwo .Co najlepsze sie okazało ze miałem zle wypełniona umowe przez pracodawce,inspekcja pracy skierowała to abym adwokata wziął,nav sie wyparł. I tylko zostało politi i adwokat.Tak sie zakonczyło.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
GACEK1981 napisał:
Witam jak w temacie nieuczciwi pracodawcy,to tez miałem przygode z firma engel-invest as
za cały styczen cieżkiej pracy w sniegu z deszczem budowałem garaże od podstaw i nie dostałem wynagrodzenia, norwek ogłosił bankructwo .Co najlepsze sie okazało ze miałem zle wypełniona umowe przez pracodawce,inspekcja pracy skierowała to abym adwokata wziął,nav sie wyparł. I tylko zostało politi i adwokat.Tak sie zakonczyło.pozdrawiam

W Norwegi, Policja nie zajmuje się takimi sprawami o jakich tu napisałeś, od tego jest Norweska Inspekcja Pracy.
- Adwokat i owszem, jeżeli masz forsę i niezbite dowody przestępstwa, na twoją szkodę, moim zdaniem, sama źle spisana umowa to za mało, ponieważ to na tobie, ciąży sprawdzenie legalności umowy przed podpisaniem, a już po podpisaniu / w niektórych przypadkach/ również tylko i wyłącznie, to twój podstawowy obowiązek by sprawdzić wszystko nie tylko umowę.
NIESTETY, 90% LUDZI, PODPISUJE UMOWY W CIEMNO I SIEDZĄ CICHO.
Tak długo do puki nie dostaną porządnego kopniaka od pracodawcy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
GACEK1981 napisał:
Witam jak w temacie nieuczciwi pracodawcy,
to tez miałem przygode z firma engel-invest as

Jeżeli poprawnie napisałeś nazwę tej firmy.
To o takiej podobnej nazwie, jest oficjalnie kilkanaście firmy w Norwegi.

- Engell-Invest AS
Org nr 920 688 926
Rødbergbakken 14, 3267 Larvik Show

-Engell Invest AS
Org nr 989 208 039
Malmøyveien 13, 0198 Oslo

-Angel Invest AS
Org nr 991 677 402
Tel: 70 02 25 31
Melandsvegen 242, 5919 Frekhaug
To tylko przykład, żadna z tych firm nie ma ogłoszonej upadłości.
Jeżeli chcesz, to napisz poprawną nazwę, adres , numer firmy, to ten pogrubiony element.
Wtedy można będzie coś więcej powiedzieć o konkretnej firmie.
A tak to tylko bicie piany i nic więcej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
GACEK1981 napisał:
..JAK MU DYM POD CHATA ZROBIŁEM TO PRZYJECHAŁA POLICJA I TAK POWIEDZIAŁA ZE OGŁOSIŁ UPADŁOSC
To policja i ten adwokat ciebie oszukali, jak znasz z nazwiska policjantów, to złóż skargę do policyjnego adwokata na tych policjantów. Gdyby firma miała oficjalnie upadłość to już by była w rejestrze a jak na razie nie jest i nic się nie zanosi.
Widocznie, ten gość jest znany z takich przekrętów i ma znajomości w lokalnej policji.
Tu jest aktualny wypis tej firmy:
Adresse: Rødbergbakken 14, 3267 Larvik
Postadresse: Rødbergbakken 14, 3267 Larvik
Registrert i foretaksregisteret: Ja
Registrert i MVA: Ja
Registrert i NAV aa-registeret: Ja
Registrert i frivillighetsreg.: Nei
Stiftelsesdato: 26.03.2018
Registreringsdato: 05.04.2018
Antall ansatte: 6
Aksjekapital: 30 000
To co jest pogrubione oznacza iż firma nie jest zgłoszona do likwidacji.
Jednak to "młoda firma" działa oficjalnie od roku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty

(Ideapad310)
Nowicjusz
bylo mu spalic ten garaz...oko za oko zab za zab
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Weź i skasuj ten głupi wpis o "grilu", bo możesz mieć sporo kłopotów.
Tak, to można było pisać jeszcze 5-6 lat temu! na forach a nie teraz, gdzie na każdym kroku są wymuszenia i terroryzm pod każdą postacią.
I módl się do wszystkich bogów, by w tej konkretnej firmie, nie musiała gościć straż.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Skontaktowanie się z klientami nieuczciwej firmy to niezły pomysł. Należy być tylko rzeczowym, kulturalnym, a nie wyskakiwać z groźbami bez pokrycia czy usiłować coś wymusić wrzaskiem.
cook1 napisał:
Witam może ktoś wie jak na stronie mittanbud.no dodać opinię o firmie prowadzonej przez Polaków którzy ściągają ludzi z Polski i ich oszukują oraz oszukują klientów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
marceli243@wp.pl
(marceli243@wp.pl)
Wiking
ma racje a ty sie chyba wlasnego cienia boisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok