Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Podatki - Norwegia

Czytali temat:
D K marcin matusiak Pozniej Napisze tomasz jagodziński MultiNOR Konsultant Kasia K Wioletta Urbańska SYLWESTER ROGOWSKI Ikett Personalpartner Wielkoreki Marek81 Onty_Ja_Gabriel_3. nobody (1693 niezalogowanych)
4 Posty
Marek81
(Marek81)
Wiking
Witam, zakładałem d numer wraz z kolegą, i on dostał 25 % a ja 34 %. Wie ktoś może czemu tak wyszło i czy z tego że mam większy podatek to są jakieś profity? Z góry dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Radoslaw .
(raddek)
Nowicjusz
Wiitaj, najwidoczniej kolega dostal ma zasadach dla pracownikow krotkoterminowych - PAYE (Pay As You Earn) i nie ma mozliwosci rozliczenia sie z urzedem skarbowym, czyli mniejszy podatek ale zero zwrotow / nie rozlicza sie podatku / a Ty masz na ogolnych zasadach.z mozliwoscia odliczen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Warto pamiętać, że kartę podatkową 25% można zmienić na kartę odpowiadającą dochodom, która umożliwi rozliczenie się z podatku z urzędem z uwzględnieniem ulg podatkowych. Zmiany można dokonać przez cały rok podatkowy.
Zgłoś wpis
4 Posty
Marek81
(Marek81)
Wiking
Ok, dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marek81
(Marek81)
Wiking
Ok, dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok