Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Telewizja PL. Jaka? - Norwegia

35 Postów
Robek 10
(Robek10)
Nowicjusz
Witam. Czy ktoś może mi polecić telewizję polską w internecie nawet jeżeli jest płatna. Mam Weeb-a ale bardzo buforuje i mam jej już dosyć. Dzięki bardzo za info.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Marek Krynicki
(MarekKrynicki)
Wiking
Gen iptv
Będziesz miał telewizję z całego świata w cenie Weeb
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Kamil1!
(Kamil1!)
Wiking
Wiesz co, ja tez korzytsalem z weeba wiele miesiecy, czy nawet ponad rok- nie pamietam dokladnie ale osttanio znajomy dal mi swoj login do serwisu hejo.tv . Z racji , ze on byl na wakacjach z rodzina testowalem te telewizje internetowa ponad tydzien. Obecnie juz mmam swoje konto i powiem szczerze, ze dziwie sie ze tak malo reklamy jest wokol tego serwisu. Nie dosc ze majaj mase programow - wiecej niz weeb o glowe, plus wiekszosc w HD to maja jeszcze wszystkie sportowe, doslownie wsystkie oraz bibliotekek vod i seriali - tych ostatnich nie sprawdzalem. Takze jak cos, to sprzedaje dobry cynk- hejo.tv
Mozna tez odbierac telewizje na smart TV jesli ktos moze sciagnac Kodi aplikacje - ja moge i ogladam ich jak zwykla antenowke a cena 1/4 tego co jest na rynku Szok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Olgaaaa Augus
(Olgaaaa)
Wiking
a nie zacina Ci sie?
ja mam podłączony firmowy internet, ale co chwila sie zacina ( nawet w nocy, jeżeli tylko dwie osoby sa pod niego podłączone)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Kamil1!
(Kamil1!)
Wiking
Napisz do nich, oni moga Ci zmienic serwer - mojemu wujkowi tez zmienili i od tamtej pory odbiera bez problemu.
Oni dzis nadają Fame MMA 5 jakby ktos byl zainteresowany...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok