Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wizzair a niestawienie się na lot - Norwegia

106 Postów
XY YZ
(Watrobka89)
Początkujący
Witajcie,

mam taki problem. Otóż zamówiłem bilet powrotny na 05.07.2017r. do Norwegii. Z przyczyn losowych (babcia ma zabieg) nie jestem w stanie wyjechać w tym terminie tylko późniejszym. Na stronie WizzAir jest napisane, żeby zmienić datę lotu muszę zapłacić 170 zł + koszty różnicy biletu.

1. Czy jest możliwość zignorowania mojego wyjazdu i po prostu kupienie nowego biletu tydzień później (taniej) i najzwyczajniej w świecie wykorzystać drugi bilet.
2. Czy jeśli się nie stawię na lotnisko teraz 05.07.2017 na ten wykupiony już bilet to grożą jakieś konsekwencje z tego tytułu ? Wiem, że kiedyś było takie zamieszanie
3. W bilecie na 05.07.2017 nie mam jeszcze odprawy. W przypadku zignorowania tego wyjazdu powinienem dać odprawę czy lepiej już nie?

Trochę nagmatwane, ale mam nadzieję, że w miarę jasno to opisałem.
Proszę o pomoc, bo nie wiem co tu zrobić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
bogdan poskrobko
(bonty555)
Wiking
Nic nie rob kup sobie nowy bilet tamten umrze smiercia naturalna! nic ci nie grozi powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
XY YZ
(Watrobka89)
Początkujący
ok ! dziękuję za odpowiedź. Ten Wizzair to naciągacze wychodzi na to. Wszystko na legalu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
bogdan poskrobko
(bonty555)
Wiking
Wszystko na legalu robisz! Każdy przewoznik liczy sobie duże pieniądze za przebukowanie biletu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
XY YZ
(Watrobka89)
Początkujący
ok. Dzięki śliczne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Podlaczam sie pod pytanie:

Co w przypadku gdy lot jest wykupiony na dwie osoby , ale ta ktora jest czlonkiem WizzAir clubu nie odwola rezerwacji ale nie stawi sie na lot?
Czy ta druga osoba bedzie mogle normalnie poleciec?
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok