Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

14 Posty

(cupcakefury)
Wiking
to zależy od placówki,mi w sparebank bez problemu wydali karte ze zdjęciem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(finsbury)
Nowicjusz
co do oplat za tranzakcje to kazdy bank je pobiera, najczesciej 4 kr za kazda tranzakcje karta, zeby tego uniknac trzeba placic karta kredytowa i raz w miesiacu splacac to poprzez avtale giro. Rocznie to ok 2-3 tys kr oszczednosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Trzeba przestawić na inna opcje visa lave i nie ma tej opłaty za każda transakcje 3kr. Po ustawieniu tej opcj jest tylko na koniec roku opłata około 270kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(finsbury)
Nowicjusz
Quad napisał:
Trzeba przestawić na inna opcje visa lave i nie ma tej opłaty za każda transakcje 3kr. Po ustawieniu tej opcj jest tylko na koniec roku opłata około 270kr

Visa lave...co masz na mysli, gdzie taka opcja jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysztof Czernuszewicz
(Krzysztof Czernuszewicz)
Wiking
Witam jest może możliwość zrobienia szybkiego przelewu na polsjie konto ze sparebank?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Krzysztof Czernuszewicz napisał:
Witam jest może możliwość zrobienia szybkiego przelewu na polsjie konto ze sparebank?
Oczywiście, że jest taka możliwość i to Nawet w samych złotówkach.
Jednak najpierw trzeba z zakładce >utland< zarejestrować dane zagraniczne konto.
Następnie rozpocząć procedurę przelewu, jednak najpierw proponuję zajrzeć na stronę opłat.
Zwykły przelew kosztuje 50 koron i idzie do mojego polskiego banku 3 dni robocze i to raczej wina polskiej strony a nie norweskiej, takie jest moje zdanie.
Ile kosztuje błyskawiczny przelew nigdy nie patrzyłem, mnie jest to niepotrzebne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
[/quote]Ile kosztuje błyskawiczny przelew nigdy nie patrzyłem, mnie jest to niepotrzebne.[/quote]

cos kolo 300 kr ale to bez sensu gdyz lepiej kase wysylac Revolutem gdyz jes lepszy kurs jak i placic w polsce karta. Dobre to dla tych co na navie siedza a nie chca duzo gotowki nosic z soba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
...lepiej kase wysylac Revolutem gdyz jes lepszy kurs ...
revolt to zakamuflowany putinowski SZPIEGUJACY pseudo bank.
Co prawda, dla takich drobnych ciułaczy i zjadaczy zwykłego chleba, względnie bezpieczny, jednak każdy przelew robiony tą aplikacją wzmacnia rosję i putina.
Odkąd jestem w Norge przelewy do polandii robię tylko przez spare-1-NN. a od ponad 7lat tylko w złotówkach.
Norge daje lepszy kurs złotówki niż nasze banki i odpadają durne przewalutowania które są moim zdaniem chore, a OPŁATY pobierają WSZYSTKIE banki, w takiej czy innej formie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
napisał:
Riggman napisał:
...lepiej kase wysylac Revolutem gdyz jes lepszy kurs ...
revolt to zakamuflowany putinowski SZPIEGUJACY pseudo bank.
Co prawda, dla takich drobnych ciułaczy i zjadaczy zwykłego chleba, względnie bezpieczny, jednak każdy przelew robiony tą aplikacją wzmacnia rosję i putina.
Odkąd jestem w Norge przelewy do polandii robię tylko przez spare-1-NN. a od ponad 7lat tylko w złotówkach.
Norge daje lepszy kurs złotówki niż nasze banki i odpadają durne przewalutowania które są moim zdaniem chore, a OPŁATY pobierają WSZYSTKIE banki, w takiej czy innej formie.


Ja nie wiem co Ty masz uprzedzenie do revoluta, doladowujesz sobie z karty w 1 sek konto, chcesz przelac 10 tys to masz lepszy kurs niz w banku a co najwazniejsze przelew wchodzi na konto po paru minutach, lepsze to niz te portale do rpzesylania pieniedzy typu skapiec itp, pozatym kurs masz lepszy srednio o pol grosza niz w najlepszych kantorach w polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...kurs lepszy o pół grosza?????
...próbowałem to jakoś policzyć
.ile to jest pół grosza,ale nawet nie mo
ge sobie tego wyobrazic
..od 10000 nok to 5 koron ?????
..gdzie tu oszczednosc a do tego podajesz jakieś,, małpie "na Malcie dane z karty...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok