Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

27 Postów
valdez valdez
(valdez76)
Wiking
Nie spinaj się bo Ci żyłka pęknie. Jesteś jak ta skarbonka,im bardziej pusta tym bardziej brzęczy! A jak chcesz mnie sprowokować to musisz się bardziej postarać! Na razie to te Twoje wypociny są jak syrena,ani tego zjeść ani poru..ać. Podszkol się,a potem dyskutuj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Harper Harper
(Harper)
Nowicjusz
Absolutnie i 200%-SOPOT!!!
A-mieszka tam- w nadmorskich kamienicach,w bardzo dużych komunalnych(czyt.własność miasta)mieszkaniach spora ilosc osob starszych i nie tylko .Mieszkania są zadluzone w miescie- obecni lokatorzy nie sa w stanie utrzymac 100-150m lokali-nie mowiac o wykupie-miasto sie ich chętnie pozbywa
B/ poniewaz to "kurort" ceny za nocleg dla turystów w sezonie i poza sa kosmiczne ( polskie Lazurowe Wybrzeze)
C/ gwarancja przy rozsadnych cenach wynajecia przez caly tok-bo niewiadomo czemu tzw.warszawka lubi tam przyjezdzac na balangowanie
D/ poprostu -omc.polskie las vegas,pslmas i karaibas
-autohtoni raczej omijaja WYWCZASY W ZOPOT-ale warszawki i innych lanserow-moc
- brat tam od 35 lat mieszka to wiem co jest....
Mieszkanie 100m-300m pd plazy - i dziura w kieszeni bo utrzymac cos takiego-to tylko na warszawskie zarobki
- albo Mielno- ale tam to oblozenie tylko w sezonie,bo z Sopotem to tak - ze jest i przy plazy i przy duzych miastach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Harper Harper
(Harper)
Nowicjusz
Jeszcze watek patriotyczny- jak kogo stac niech kupuje byleby ruskich do polskich gruntow i lokali niedopuscic.....wiem ile w Gdansku juz na starowce wykupili- nowe i stare budownictwo, Gdynia skytower obepione nimi jak plaster miodu szaranczą.....ot tak- kupowac i tyle...a grunty nadmorskie caly czas rosna w cenie...systematycznie....sam zysk....a jak na starość sentyment chwyci i do kraju bedziesz chcial wrocic-ot i za jedno male nad morzem w centrum kraju prawie dwa duze dostaniesz....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
stmk napisał:
Jak wam się wydaje, która dzielnica będzie najlepsza pod zakup mieszkania pod wynajem. Chodzi o to, aby ulokować gdzieś oszczędności i nie trzymać tego w przysłowiowej skarpecie.

Jezeli myslisz o Warszawie, to chce sie pozbyc 3-ch mieszkan. Wszystkie w dobrych dzielnicach. Przy zakupie wszystkich, powazna obnizka ceny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Sami obecnie się nad tym zastanawiamy. Czy jeszcze warto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok