Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

praca na rusztowaniach - Norwegia

1 Post

(ja34)
Wiking
Witam wszystkich serdecznie. Czy może mi ktoś doradzić do jakich norweskich firm złożyć cv?chodzi oczywiście o pracę jako monter rusztowań.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 40  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów

(Dader)
Nowicjusz
ja34 napisał:
Witam wszystkich serdecznie. Czy może mi ktoś doradzić do jakich norweskich firm złożyć cv?chodzi oczywiście o pracę jako monter rusztowań.
Jeżeli nie masz najnowszych norweskich uprawnień na rusztowania, to możesz sobie wybić z głowy, pracę bezpośrednio w norweskiej firmie jako świeżak.
Jeżeli masz polskie uprawnienia na rusztowania, to startuj do polskich legalnych pośredników którzy robią nabory do norwegi.
To tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Możesz sobie zrobić w es-perfekt najnowsze norweskie uprawnienia na montera rusztowań. Ale jak nie masz jakichś papierów że robiłeś w branży i nie znasz płynnie języka, to będziesz kolejnym z kilkuset nabitych w butelkę nawiedzonych co wywalili w tej firmie kasę na paragraf od rusztowań i siedzą w polszy czekając na telefon który nigdy nie zadzwoni w pracą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Es- perfekt, informuje uczciwie każdego potencjalnego kursanta iż jeżeli nie ma się żadnego doświadczenia w polsce, popartego stosownymi świadectwami pracy.
To po pozytywnym egzaminie otrzymuje się jedynie dyplom ukończenia kursu i nic poza tym.
Stosowny dokument -plastik z certyfikatem- tylko wtedy, gdy ukończy się staż zawodowy.

Ja mam coś takiego i moja firma to honoruje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a wiesz Andrzeju ja mam amerykański certyfikat na rusztowania
to by mi uznali, czy nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Dariusz Borowiec
(Darekluk)
Wiking
Na stronie gulesider.no mozesz znalezc adresy firm rusztowaniowych po wpisaniu hasla stillas oraz interesujacej Cie lokalizacji.
Najprawdopodobniej tak wyslane CV trafi do kosza, ale zawsze to jakas szansa.
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Tomasz Tomasz
(ja34)
Wiking
Chodzi o to że ja mam wszystkie uprawnienia jakie są, więcej już nie ma. Mam uprawnienia na całą skandynawie robione w Szwecji.Aktualnie pracuje w szwecji w znanej szweckiej firmie i nie interesuje mnie praca u polskich podwykonawców tylko bezpośrednio w norweskiej firmie.A w szwecji pracuje już 10 lat w jednej firmie.A do Szwecji przyjechałem juz z dużym doświadczeniem na rusztowaniach.Ale bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Tomasz Tomasz
(ja34)
Wiking
Hej, dzięki za pomoc ale swiezakiem nie jestem. W szwecji pracuje już 10 lat na rusztowaniach w dużej firmie i mam wszystkie uprawnienia jakie tylko istnieją, więcej już nie ma.A ze względów osobistych chcę spróbować w norwegi. Dlatego interesują mnie tylko i wyłącznie norweskie firmy.dzięki i pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok