Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

my call tanie rozmowy do Polski !! pomocy - Norwegia

15 Postów
Koala Koala
(Koala5)
Wiking
hej czy moglby mi ktos pomoc jak aktywowac tanie rozmowy do polski i po 1 kr w sieci my call,,, kupujac doladowanie world nadal place duzo za rozmowy i nie wiem jak to zmienic ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Koala Koala
(Koala5)
Wiking
tnz ze nie place za rozmowe do my call 1 kr tylko duuuuzo wiecej a na domowe do Polski tez nie place tyle ile powinna w World
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
590 Postów
Szymek Bednarski
(Simmon)
Wyjadacz

.....czyli dużo to ile dla ciebie?
3 kr?
4,50 kr

Wysyłaj gołębia, to poniżej 1 korony wychodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
mam my call w tej chwili i mialam ten sam problem.

Niby cheap shit a 50kr mi lecialo w 2-3 dni bez szalenstw, na podstawowe rozmowy nawet do norweskich sieci
BO-zrzera ci automatycznie okolo 1-3 korony za nabicie sie na poczte i masz zawsze startowke za rozpoczenie polacznia - 1kr

ROZWIAZANIE: przejdz na abonament, nie musisz bigac z zadnymi apierami i cudami to dziala jak mix.
Robisz to przez internet i podajesz tylko swoj nr karty platniczej ( polskiej bez problemu ), mozesz skasowac to kiedy chcesz bez pakowania sie w roczne zobowiazania itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Początkujący
Proponuje dzwonić na stacjonarny wtedy jest mega tanio
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Proponuje:

- nie doladowywuj wcale
- wyrzuc karte
- utop telefon

po problemie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Koala Koala
(Koala5)
Wiking
Hmm zauważyłam że niektórzy forumowicze myślą że są bardzo zabawni niestety tak nie jest forum z tego co wiem jest po to żeby zadawać pytania wiec jeżeli ktoś nie ma pojęcia na dany temat niech poprostu się nie odzywa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Pawel Konieczny
(koniaks)
Nowicjusz
Koala5: przyzwyczaj sie, niektorzy sa tu tylko po to zeby pisac swoje madrosci i zarty, ktore nie sa ani madre ani smieszne. A ze zbanowac ich nie mozemy to niech sobie daja upust swoim nieprzecietnym intelektom i rozsmieszaja nas nadal

Wracajac do tematu to w My Call majac abonament nie trzeba podpisywac umowy na czas okreslony? w kazdej chwili mozna go zakonczyc? nie ma minimalnego czasu trwania abonamentu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
darek krajewski
(dario123448)
Stały Bywalec
odp.na twoje pytania:
1- nie
2- tak
3- nie
korzystam z abonamentu,jestem zadowolony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Wracajac do tematu!
Zakazac dostepu do sieci gsm idiotom,ktorzy nie potrafia z niej korzystac!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok