Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Łatwiej będzie zdobyć norweski paszport. Dziś głosowanie za podwójnym obywatelstwem - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Wtedy bedziesz placil 1% podatku od wszystkiego co posiadasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sikieratek
(Sikieratek)
Wiking
Norweski paszport... wstyd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -23  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Sikieratek napisał:
Norweski paszport... wstyd

Przemawia przez ciebie zazdrosc...z norweskim paszporte swiat jest przed toba otwarty. Z polskim juz niezbyt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Satan napisał:
Sikieratek napisał:
Norweski paszport... wstyd
Przemawia przez ciebie zazdrosc...z norweskim paszporte swiat jest przed toba otwarty. Z polskim juz niezbyt.

Ale masz sie czym dowartościowywać... oj znam duzo takich co sie szczycili norweskim paszportem i co? sa tacy sami jak wszyscy inni.. tylko bardziej "przewròcilo" im sie w glowie... teraz haczą nosem o chmury... a w ich glowach same dziury...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sikieratek
(Sikieratek)
Wiking
Mam od dziecka podwójne obywatelstwo (co zawdzięczam rodzicom i czego nie wybieralem) . Wychowałem się w Polsce, czuję się Polakiem. Mój drugi paszport nie był odnawiany od 2004 roku i już nigdy nie będzie. Z PL paszportem świat też stoi przede mną otworem, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i jestem jego dumnym posiadaczem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Sikieratek napisał:
Mam od dziecka podwójne obywatelstwo (co zawdzięczam rodzicom i czego nie wybieralem) . Wychowałem się w Polsce, czuję się Polakiem. Mój drugi paszport nie był odnawiany od 2004 roku i już nigdy nie będzie. Z PL paszportem świat też stoi przede mną otworem, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i jestem jego dumnym posiadaczem.

...jaki nick taki paszport(mam na mysli ten gorszy)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Sikieratek napisał:
Mam od dziecka podwójne obywatelstwo (co zawdzięczam rodzicom i czego nie wybieralem) . Wychowałem się w Polsce, czuję się Polakiem. Mój drugi paszport nie był odnawiany od 2004 roku i już nigdy nie będzie. Z PL paszportem świat też stoi przede mną otworem, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i jestem jego dumnym posiadaczem.

W jaki sposob wplywa posiadanie paszportu innego panstwa na fakt bycia polakiem?
Idac twoim tokiem rozumowania, to jezeli zostalbys pozbawiony polskiego paszportu, to zostalbys kims innym? Ufoludkiem moze?

Obywatelstwa mozna miec rozne ( a co za tym idzie paszporty), narodowosc ma swoje ograniczenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok