Zasiłki dla bezrobotnych w Norwegii
Sprawdź
Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Zasiłki na dzieci w Norwegii
Sprawdź
Refinansiering w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stolicy stuknął milion mieszkańców. „Nie ma się z czego cieszyć” - Norwegia

Czytali temat:
MAREK MAREK Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Michał Kolendnik adam hryciuk boj fra oszlo B G Łukasz Ch Ikett KrzysztofBy famila cham (179 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Stolicy stuknął milion mieszkańców. „Nie ma się z czego cieszyć”
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Milion mieszkancow, a w tym jakies 300 tys socjalnych darmozjadow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:34  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
sandvike tez licza i cale baerum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:14  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
cham
(cham)
Początkujący
baster pl napisał:
Milion mieszkancow, a w tym jakies 300 tys socjalnych darmozjadow

Z czego 80% to Polacy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-27  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Roman Miska
(Roman Miska)
Wiking
Metropolia hahaha... zdejmijcie klapy bo już nie klapki z oczu.... To miasto to pomyłka komunikacyjna... znajdzccie mi odcinek drogi w centrum dluższy niz 150 m bez skrzyżowania albo rondo w okół którego nie ma pasów. Kroki korki przez eunuchów bo takimi sa jeżdżąc na rowerze do pracy... a poźniej powie jesteśmy Eko... a baterie do elektryków to bociany z afryki przynoszą. Hipokryzja tego narodu ( nie całego ) to porażka....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:30  
Odpowiedz   Cytuj
258 Postów
Mi się w Oslo podoba. Mogę rozmawiać w sklepie z żoną po polsku i nikt się nie gapi jak to zawsze było w Trondheim. Podoba mi się zróżnicowanie etniczne i kulturowe widoczne wszędzie, dzięki temu czuje się mniej obco. Podoba mi się że mogę mieszkać przy samym lesie ale mam cztery kilometry do centrum gdzie zawsze coś się dzieje. Trudno jest temu miastu się rozbudowywać, wszędzie trzeba wysadzić skały albo grzebać się w kvikkleire. Ale dają radę, i widać wszędzie na budowach nie tylko Norwegow Polaków i Litwinów, jak to było w Trondheim. Pierwsze wrażenie jest ok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...do karsk
...widac ze nie ma w tobie zadnych negatywnych emocji i cieszysz sie malymi rzeczami
...stolice ...zawsze byly multikulturowe
...ludzie nie dziwia sie niczemu bo to wszystko juz widzieli..
...niestety emigranci z EW pochodza glownie z prowincji
...i wielkomiejskosc ich peszy..
...Ps. na palcach rąk i stóp mozna policzyc Warszawiakow w Norwegii
..z wiadomych wzgledów..
...roztropnosci zycze rodakom!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
308 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
TROLLE ZAWSZE GŁODNE......
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
uauuauau
(uauuauau)
Wiking
minister na pytanie naszego ze spadla ilosc osob przyjezdrzajacych do norwegi mowi ze polecy i tak wykonuja malo skomplikowane nic nie znaczace prace,,,taka podwojna moralnosc norweska....pastewna....
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas